Түүхэн товчоо

НИЙСЛЭЛИЙН ЕРӨНХИЙ БОЛОВСРОЛЫН

ГҮН ГАЛУУТАЙ ЦОГЦОЛБОР СУРГУУЛЬ

АЛСЫН ХАРАА:

Өөртөө итгэлтэй, мөрөөдөл дүүрэн, эх оронч үзэлтэй, эрүүл,  хүнлэг, чадварлаг иргэн төлөвшүүлнэ.

ЭРХЭМ ЗОРИЛГО:

Хүүхдэд ээлтэй, багшийн хөгжлийг дэмжсэн, цахим сургуулийн ногоон хотхон болно.

          Гүн галуутай цогцолбор сургууль нь 2010 оны  07 дугаар сарын 09–ний өдрийн Нийслэлийн Засаг даргын 464 тоот захирамж, дүүргийн Засаг даргын 2010 оны А/373 тоот захирамжаар байгуулагдсан. 2017 оны 05 дугаар сарын 30-ны өдрийн нийслэлийн Иргэдийн Төлөөлөгчдийн хурлын Тэргүүлэгчдийн 85 дугаар тогтоолоор Монголын орчин цагийн утга зохиолыг үндэслэгч, их зохиолч Дашдоржийн Нацагдоржийн нэрэмжит цогцолбор сургууль болсон. 2017 оны 10 дугаар сарын 10-ны өдрийн Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын сайдын А/244 дугаар тушаалаар Нийслэлийн ерөнхий боловсролын Гүн галуутай цогцолбор сургууль нэршилтэй болсон.

2019-2020 оны хичээлийн жилд хичээлийн 2 байранд 143 багш, ажилтан ажиллагсад, 66 бүлэгт 2364 сурагчтайгаар үйл ажиллагаагаа явуулж байна.

2010 оны 9-р сарын 30–ны байдлаар/ анхдагчид/

  1. Содномдоржийн Ичинхорлоо захирал
  2. Зөвөөгийн Болормаа сургалтын ерөнхий менежер
  3. Батжаргалын Алтансарнай сургалтын ахлах менежер
  4. Дарьзавын Ганхуяг сургалтын менежер
  5. Загдаагийн Энхгэрэл сургалтын менежер
  6. Жигжидийн Энхтуул сургалтын менежер
  7. Төмөрбаатарын Эрдэнэчимэг сургалтын менежер
  8. Агваандоржийн Оюунням боловсролын нийгмийн ажилтан
  9. Сүхбаатарын Хишгээ боловсролын нийгмийн ажилтан
  10. Бизьяагийн Азбилэг гадаад хэлний багш
  11. Нямсүрэнгийн  Алтансүх  гадаад хэлний багш
  12. Доржсүрэнгийн Алтанцэцэг гадаад хэлний багш
  13. Батбаатарын Анхцэцэг гадаад хэлний багш
  14. Сумжавын Батсүх гадаад хэлний багш
  15. Дүгэрийн Базарбат гадаад хэлний багш
  16. Галсангийн Баярцэцэг гадаад хэлний багш
  17. Хоролжавын Будцэнгэл гадаад хэлний багш
  18. Түмэндэмбэрэлийн Болормаа гадаад хэлний багш
  19. Жаргалмөнхийн Золзаяа гадаад хэлний багш
  20. Мунаагийн Ичинноров гадаад хэлний багш
  21. Сономын Наранцогт гадаад хэлний багш
  22. Өлзийбаярын Нарангуа гадаад хэлний багш
  23. Ренчингийн Нацагбаяр гадаад хэлний багш
  24. Бавуудоржийн Пагмадулам гадаад хэлний багш
  25. Батбаярын Отгонцэцэг гадаад хэлний багш
  26. Цэдэндамбын Оюунсайхан гадаад хэлний багш
  27. Оюуны Оюунчимэг гадаад хэлний багш
  28. Наранцэцэгийн Сарангэрэл гадаад хэлний багш
  29. Бямбаноровын Сарантуяа гадаад хэлний багш
  30. Даваасүрэнгийн Сарантуяа гадаад хэлний багш
  31. Халтар–Ухны Сарантуяа гадаад хэлний багш
  32. Гомбосүрэнгийн Туяасайхан гадаад хэлний багш
  33. Баатархүүгийн Хүрэлбаатар гадаад хэлний багш
  34. Цэрэндаваагийн Цэвэгмид гадаад хэлний багш
  35. Оюуны Цэсмаа гадаад хэлний багш
  36. Отгоны Энхжаргал гадаад хэлний багш
  37. Бямбаагийн Энхтуяа гадаад хэлний багш
  38. Содномбалжирын Батсайхан  хөгжмийн боловсролын багш
  39. Лүндэгийн Оюунгэрэл хөгжмийн боловсролын багш
  40. Халтарын Энхжаргал хөгжмийн боловсролын багш
  41. Дашжамцын Долгормаа хөгжмийн боловсролын багш
  42. Бандийн Ган-Ирис бага ангийн багш
  43. Жаргалын Сэргэлэн бага ангийн багш
  44. Бүтэмжийн Мөнхтөр бага ангийн багш
  45. Дашийн Мягмарсүрэн бага ангийн багш
  46. Хүүхээгийн Цэнд бага ангийн багш
  47. Долгоржавын Оюундолгор бага ангийн багш
  48. Тангадын Баяржаргал бага ангийн багш
  49. Чулууны Уртнасан бага ангийн багш
  50. Ёндонгаравын Чулуун бага ангийн багш
  51. Цэвээний Чимгээ бага ангийн багш
  52. Намсрайн Мэндсайхан бага ангийн багш
  53. Батдэлгэрийн Алимаа бага ангийн багш
  54. Содномын Нямдулам бага ангийн багш
  55. Жодовын Цэцэгмаа бага ангийн багш
  56. Пүрэвжавын Буянт-Ухаа бага ангийн багш
  57. Балчиндондовын Гүнжбадгар бага ангийн багш
  58. Сүхбаатарын Соёлмаа бага ангийн багш
  59. Чүлтэмсамбуугийн Отгончимэг бага ангийн багш
  60. Үржингийн Уранчимэг бага ангийн багш
  61. Шаравын Нарантунгалаг бага ангийн багш
  62. Төмөрбаатарын Баярсайхан бага ангийн багш
  63. Ишийн Бямбажав математикийн багш
  64. Дорждагвын Цолмон математикийн багш
  65. Пүрэвсүрэнгийн Бямбасүрэн математикийн багш
  66. Батбуянгийн Пунсалмаа математикийн багш
  67. Цэрэнтогтохын Шүрээ математикийн багш
  68. Санжжавын Гэрэлмаа математикийн багш
  69. Ганболдын Мөнгөнцэцэг математикийн багш
  70. Загарын Буяндэлгэр математикийн багш
  71. Амгалангийн Отгонсүрэн математикийн багш
  72. Андруушийн Отгонжаргал математикийн багш
  73. Дэмбэрэлийн Оюунтунгалаг математикийн багш
  74. Загдхоролын Батзориг мэдээлэл зүйн багш
  75. Гансүхийн Ганчимэг мэдээлэл зүйн багш
  76. Пүрэвжавын Лхамсүрэн мэдээлэл зүйн багш
  77. Доржийн Болорцэцэг мэдээлэл зүйн багш
  78. Ядамсүрэнгийн Оюунгэрэл физикийн багш
  79. Дүгэрийн Батцэцэг физикийн багш
  80. Жанчивын Оюунчимэг физикийн багш
  81. Данзангийн Уранчимэг физикийн багш
  82. Аюурзанын Мөнхзаяа биологийн багш
  83. Бизъяагийн Рэгзэдмаа биологийн багш
  84. Дондовын Баясгалан биологийн багш
  85. Болдбаатарын Хэрлэнтуул биологийн багш
  86. Гүнсэнгийн Оюунчимэг химийн багш
  87. Доржийн Сувдаа химийн багш
  88. Жанцангийн Оюунмаа химийн багш
  89. Түвдэнгийн Ганболд технологийн багш
  90. Дагвын Энхтуул технологийн багш
  91. Цэнгэлийн Сонинбилэг технологийн багш
  92. Нацагийн Жаргалмаа технологийн багш
  93. Сандуйжавын Батсайхан технологийн багш
  94. Гомбын Ганбаатар технологийн багш
  95. Гантөмөрийн Урангоо технологийн багш
  96. Даваагийн Батдулам технологийн багш
  97. Сүхээгийн Тэргүүнбаяр технологийн багш
  98. Мэндбаярын Булгансор МХУЗ-ын багш
  99. Мөнх-Очирын Баясгалан МХУЗ-ын багш

100. Баасанжавын Болормаа МХУЗ-ын багш

        101. Дагвын Даариймаа МХУЗ-ын багш

        102. Ганпүрэвийн Дулмаа МХУЗ-ын багш

        103. Сүхбалсангийн Өнөрцэцэг МХУЗ-ын багш

        104. Сумхүүгийн Туяа МХУЗ-ын багш

        105. Бааванхүүгийн Циенханд МХУЗ-ын багш

        106. Должин-Очирын Шүрэнтогтох МХУЗ-ын багш

         107. Ганчулууны Адилцэцэг МХУЗ-ын багш

            108. Самбуугийн Ганцэцэг Газарзүйн багш

            109. Оросоогийн Содончимэг газарзүйн багш

            110. Сандагийн Тунгалаг Газарзүйн багш

         111.Гомбын Ариунтуяа ТНУ-ы багш

         112.Баатарын Бадам ТНУ-ы багш

         113.Жамсранжавын Бат-Эрдэнэ ТНУ-ы багш

         114.Отгонбаярын Болормаа ТНУ-ы багш

         115.Рэнцэндоржийн Нарантуяа ТНУ-ы багш

         116.Борхүүгийн Одончимэг ТНУ-ы багш

         117.Лувсандамбын Уранцэцэг ТНУ-ы багш

         118.Сүрэнхорын Энхсаруул ТНУ-ы багш

         119.Жамьянгийн Буяндэлгэр Биеийн тамирын багш

         120.Бэгзсүрэнгийн Ганбаатар Биеийн тамирын багш

         121.Ренчингийн Нацагням Биеийн тамирын багш

         122.Базаргүрэвийн Нэргүй Биеийн тамирын багш

         123.Жадамбын Түвшинсанаа Биеийн тамирын багш

         124.Цэгмэдийн Цэрэннэмэх Биеийн тамирын багш

         125.Сэрээтэрийн Энх-Амгалан Биеийн тамирын багш

         126.Дамдингийн Энхчимэг Биеийн тамирын багш

         127.Баатарын Адьяацэцэг бага ангийн  багш

         128.Ишцэрэнгийн Түмэнбаяр бага ангийн  багш

         129.Жамсрангийн Оюундэлгэр бага ангийн  багш

         130.Лувсандамбын Туяацэцэг бага ангийн  багш

         131.Бадарчийн Нямбаяр бага ангийн  багш

         132.Будын Байгалмаа бага ангийн  багш

         133.Батбаярын Тунгалаг бага ангийн  багш

         134. Дэндэвийн Цэрэнчимэд бага ангийн  багш

         135.Чимэдийн Байгалмаа бага ангийн  багш

         136.Пүрэвжавын Эрдэнэчимэг бага ангийн  багш

         137.Доржийн Оюунчимэг бага ангийн  багш

         138.Жамбал-Ишийн Энхтуяа бага ангийн  багш

         139.Гонгорнамсрайн Нарантуяа бага ангийн  багш

         140.Чогдовын Эрдэнэбилэг бага ангийн  багш

         141. Галсангийн Хадгэрэл бага ангийн  багш

         142.Гүнсэнгийн Янжмаа бага ангийн  багш

         143.Шаравын Бямбажав бага ангийн  багш

         144.Баасанжавын Батцэцэг бага ангийн  багш

         145. Чулуунбаатарын Дэнсмаа бага ангийн  багш

         146. Нямдаваагийн Бямбасүрэн нярав

147. Бавлайн Амарзаяа нярав

148. Сэржийн Түмэнжаргал эмч

149. Жүгдэрийн Нарангэрэл номын санч

150. Очиржавын Лхамсүрэн архив-бичиг хэрэг

151. Алагаагийн Эрдэнэсүх слесарь

152. Ширчмаагийн Ариунбаяр слесарь

153. Оргодолын Түвшинжаргал жижүүр

154. Бурмаагийн Батхуяг жижүүр

155. Лувсанжавын Нэргүй жижүүр

156. Лхагвадоржийн Хүрэлхуяг жижүүр

157. Пүрэвсайханы Жанчивсэнгээ цахилгаанчин

158. Дашжүгдэрийн Баярмаа үйлчлэгч

159. Чулуунбаатарын Ганцэцэг үйлчлэгч

160. Доржийн Хоролсүрэн үйлчлэгч

161. Гомбопүрэвийн Мөнхцэцэг үйлчлэгч

162. Балжиннямын Мөнххишиг үйлчлэгч

163. Жамсрангийн Түмэндэмбэрэл үйлчлэгч

164. Дэмчигийн Дугармаа үйлчлэгч

165. Доржийн Нарантуяа үйлчлэгч

166. Ёндонгийн Чимэддэлэг үйлчлэгч

167. Лувсандоржийн Энхбаяр жижүүр

168. Найдангийн Даваасүрэн жижүүр

169. Манжийлаагийн Төрбат жижүүр

170. Баатаржаргал Алимаа үйлчлэгч

171. Жанчивын Чимэгмаа үйлчлэгч

172. Рэгжинбуугийн Баасансүрэн үйлчлэгч

173. Дондивын Мэндбаяр жижүүр

174. Лхагвын Хашхүү жижүүр

175. Бавлайн Бямбацогт жижүүр

176. Басангийн Жамбал слесарь

177. Гомбопүрэвийн Үйтүмэн жижүүр

178. Доржжүгдэрийн Чимгээ үйлчлэгч

179. Түнтгийн Цэцэгжаргал үйлчлэгч

180. Санжаагийн Саранбаяр үйлчлэгч

181. Тогоогийн Авирмэд үйлчлэгч

182. Оюунчимэгийн Бадарч үйлчлэгч

183. Лүндэгийн Рэнчинханд үйлчлэгч

2019 оны 7-р сарын 30–ны байдлаар

/одоо ажиллаж байгаа/

  1. Зөвөөгийн Болормаа захирал
  2. Батжаргалын Алтансарнай сургалтын ерөнхий менежер
  3. Дарьзавын Ганхуяг сургалтын менежер
  4.  Санжжавын Гэрэлмаа сургалтын менежер
  5. Бямбаагийн Энхтуяа сургалтын менежер
  6. Дашнямын Оюунчимэг нийгмийн ажилтан
  7. Баатардоржийн Дарьхүү нийгмийн ажилтан
  8. Бизьяагийн Азбилэг гадаад хэлний багш
  9. Доржсүрэнгийн Алтанцэцэг гадаад хэлний багш
  10. Сумжавын Батсүх гадаад хэлний багш
  11. Галсангийн Баярцэцэг гадаад хэлний багш
  12. Хоролжавын Будцэнгэл гадаад хэлний багш
  13. Батболдын Билгүүн гадаад хэлний багш
  14. Жаргалмөнхийн Золзаяа гадаад хэлний багш
  15. Мунаагийн Ичинноров гадаад хэлний багш
  16. Гал-Эрдэнийн Лхам-Эрдэнэ гадаад хэлний багш
  17. Отгонбаярын Нандинцэцэг гадаад хэлний багш
  18. Оросоогийн Наранзул гадаад хэлний багш
  19. Цэдэндамбын Оюунсайхан гадаад хэлний багш
  20. Оюуны Оюунчимэг гадаад хэлний багш
  21. Наранцэцэгийн Сарангэрэл гадаад хэлний багш
  22. Баатархүүгийн Хүрэлбаатар гадаад хэлний багш
  23. Отгоны Энхжаргал гадаад хэлний багш
  24. Бат-Эрдэнийн Мөнх-Эрдэнэ хөгжмийн боловсролын багш
  25. Банзаан Баянцэнгэл хөгжмийн боловсролын багш
  26. Нацагдоржийн Нандин-Эрдэнэ хөгжмийн боловсролын багш
  27. Чимэддоржийн Болормаа хөгжмийн боловсролын багш
  28. Баатарын Адьяацэцэг бага ангийн  багш
  29. Тангадын Баяржаргал бага ангийн багш
  30. Төмөрбаатарын Баярсайхан бага ангийн багш
  31. Чимэдийн Байгалмаа бага ангийн  багш
  32. Шаравын Бямбажав бага ангийн  багш
  33. Сүхбаатарын Бадамсүрэн бага ангийн багш
  34. Пунцагдашийн Батцогт бага ангийн багш
  35. Даваасүрэнгийн Баярмаа бага ангийн багш
  36. Чулуунбаатарын Дэнсмаа бага ангийн  багш
  37. Гангамөрөнгийн Мөнхгэрэл бага ангийн багш
  38. Гонгорнамсрайн Нарантуяа бага ангийн  багш
  39. Бадарчийн Нямбаяр бага ангийн  багш
  40. Содномын Нямдулам бага ангийн багш
  41. Гантөмөрийн Нарантуяа бага ангийн багш
  42. Цэрэнноровын Отгонтөгс бага ангийн багш
  43. Дамдиндоржийн Отгонжаргал бага ангийн багш
  44. Жамсрангийн Оюундэлгэр бага ангийн  багш
  45. Отгонбаярын Өлзиймаа бага ангийн багш
  46. Сүхбаатарын Соёлмаа бага ангийн багш
  47. Гэндэнгийн Туул бага ангийн багш
  48. Энхээгийн Тунгалагмаа бага ангийн багш
  49. Үржингийн Уранчимэг бага ангийн багш
  50. Цэвээндоржийн Ундрах бага ангийн багш
  51. Жодовын Цэцэгмаа бага ангийн багш
  52. Жавын Цэцэгмаа бага ангийн багш
  53. Дэрчингийн Цэцэгмаа бага ангийн багш
  54. Нямхүүгийн Цэнд бага ангийн багш
  55. Цэвээний Чимгээ бага ангийн багш
  56. Сүрэнхорын Хэрлэнчимэг бага ангийн багш
  57. Башлайн Хоролсүрэн бага ангийн багш
  58. Ганбаатарын Эрдэнэсувд бага ангийн багш
  59. Гүнсэнгийн Янжмаа бага ангийн  багш
  60. Бат-Өлзийгийн Даваадулам математикийн багш
  61. Пүрэвсүрэнгийн Бямбасүрэн математикийн багш
  62. Жаргалсайханы Жавхлан математикийн багш
  63. Толягийн Оюунчимэг математикийн багш
  64. Дэмбэрэлийн Оюунтунгалаг математикийн багш
  65. Оргодлын Энхцэцэг математикийн багш
  66. Баатарсүрэнгийн Дуламсүрэн мэдээллийн технологийн багш
  67. Гансүхийн Ганчимэг мэдээллийн технологийн багш
  68. Сэлэнгийн Ганбаяр мэдээллийн технологийн багш
  69. Доржийн Болорцэцэг физикийн багш
  70. Ядамсүрэнгийн Оюунгэрэл физикийн багш
  71. Данзангийн Уранчимэг физикийн багш
  72. Аюурзанын Мөнхзаяа биологийн багш
  73. Бизъяагийн Рэгзэдмаа биологийн багш
  74. Батболдын Чанцалдулам биологийн багш
  75. Доржийн Сувдаа химийн багш
  76. Чулуунбаатарын Гантуяа химийн багш
  77. Пүрэвдоржийн Дагиймаа химийн багш
  78. Түвдэнгийн Ганболд технологийн багш
  79. Цэнгэлийн Сонинбилэг технологийн багш
  80. Нацагийн Жаргалмаа технологийн багш
  81. Гомбын Ганбаатар технологийн багш
  82. Даваагийн Батдулам технологийн багш
  83. Сүхээгийн Тэргүүнбаяр технологийн багш
  84. Жамбалын Оюунмэнд технологийн багш
  85. Санжаадоржийн Бат-Эрдэнэ технологийн багш
  86. Сүхбалсангийн Өнөрцэцэг МХУЗ-ын багш
  87. Бааванхүүгийн Циенханд МХУЗ-ын багш
  88. Баярхүүгийн Нарантуяа МХУЗ-ын багш
  89. Цэрэнбадамын Хишигжаргал МХУЗ-ын багш
  90. Даваадагвын Шүрэнтунгалаг МХУЗ-ын багш
  91. Ганхуягын Аззаяа МХУЗ-ын багш
  92. Эрдэнэбатын Эрдэнэтуяа МХУЗ-ын багш
  93. Ганхуягын Ганцэцэг МХУЗ-ын багш
  94. Болдбаатарын Болорцэцэг МХУЗ-ын багш
  95. Самбуугийн Ганцэцэг газар зүйн багш
  96. Оросоогийн Содончимэг газар зүйн багш
  97. Гомбын Ариунтуяа ТНУ-ы багш
  98. Сэлэнгийн Ариунцэцэг ТНУ-ы багш
  99. Гантөгсийн Баасанжаргал ТНУ-ы багш
  100. Сүрэнхорын Энхсаруул ТНУ-ы багш
  101. Ганбаатарын Хэрлэн ТНУ-ы багш
  102. Бэгзсүрэнгийн Ганбаатар биеийн тамирын багш
  103. Ренчингийн Нацагням биеийн тамирын багш
  104. Базаргүрэвийн Нэргүй биеийн тамирын багш
  105. Нэргүйн Билгүүн биеийн тамирын багш
  106. Энхболдын Ууганбаяр биеийн тамирын багш
  107. Мунгаловагийн Мария биеийн тамирын багш
  108. Энхтөрийн Олдохгүй биеийн тамирын багш
  109. Жигжидийн Туяа ахлах нягтлан бодогч
  110. Батмөнхийн Бичээхүү нярав
  111. Болдын Энхтөгс нярав
  112. Жүгдэрийн Нарангэрэл номын санч
  113. Дашзавын Амарзаяа номын санч
  114. Миеэгийн Энхбаяр цахилгаанчин
  115. Алагаагийн Эрдэнэсүх слесарь
  116. Гомбодоржийн Үйтүмэн слесарь
  117.  Бурмаагийн Батхуяг жижүүр
  118. Лхагвадоржийн Хүрэлхуяг жижүүр
  119. Лувсанжавын Нэргүй жижүүр
  120. Содномын Билэгсайхан жижүүр
  121. Шавиагийн Отгонхүү жижүүр
  122. Чангааны Мижид жижүүр
  123. Дондивын Мэндбаяр жижүүр
  124. Бавлайн Амарзаяа жижүүр
  125. Ганчулууны Анхцэцэг
  126. Доржийн Нарантуяа үйлчлэгч
  127. Гомбопүрэвийн Мөнхцэцэг үйлчлэгч
  128. Ганбатын Мөнгөнцэцэг үйлчлэгч
  129. Доржийн Хоролсүрэн үйлчлэгч
  130. Дэмчигийн Дугармаа үйлчлэгч
  131. Дашжүгдэрийн Баярмаа үйлчлэгч
  132. Дондовын Цэцэг-Өлзий үйлчлэгч
  133. Чулуубаатарын Ганцэцэг үйлчлэгч
  134. Дэлэгпилийн Сосорбурам үйлчлэгч
  135. Түнтгий Цэцэгжаргал үйлчлэгч
  136. Доржжүгдэрийн Чимгээ үйлчлэгч
  137. Лүндэгийн Рэнчинханд үйлчлэгч

                                   2010 ОН

Байгууллагын аваргууд:

  • Мэдээлэл зүйн багш З.Батзориг
  • Үйлчлэгч Г.Мөнхцэцэг

Оны тэргүүний удирдах ажилтан:,

  • Сургалтын менежер Т.Эрдэнэчимэг

Оны мэргэжлийн аваргууд:

  • Анхан шатны багш И.Түмэнбаяр
  • Анхан шатны багш Ч.Отгончимэг
  • Биеийн тамирын багш Ж.Түвшинсанаа
  • МХУЗ-ын багш Б.Циенханд
  • ТНУ-ы багш С.Энхсаруул
  • Математикийн багш Г.Мөнгөнцэцэг
  • Гадаад хэлний багш С.Наранцогт
  • Технологийн багш Т.Ганболд
  • Химийн багш Д.Сувдаа
  • Слесарь Б.Жамбал

Оны тэргүүний ангиуд:

  • М.Ичинноров багштай 11*2 анги
  • Д.Оюундолгор багштай 3*6
  • Ц.Цэвэгмид багштай 8*9
  • Н.Мэндсайхан багштай 5*2

2011 ОН

Байгууллагын аваргууд:

  • Биологийн багш Д.Баясгалан
  • Жижүүр Л.Хүрэлхуяг

Оны тэргүүний удирдах ажилтан:

  • Сургалтын ахлах менежер Б.Алтансарнай

Оны мэргэжлийн аваргууд:

  • Анхан шатны багш Б.Мөнхтөр
  • Анхан шатны багш Л.Туяацэцэг
  • Анхан шатны багш Ш.Нарантунгалаг
  • Биеийн тамирын багш Ц.Цэрэннэмэх
  • Анхан шатны багш Ш.Нарантунгалаг
  • МХУЗ-ын багш М.Булгансор
  • ТНУ-ы Б.Бадам
  • Математикийн багш З.Буяндэлгэр
  • Гадаад хэлний багш Г.Туяасайхан
  • Хөгжмийн боловсролын багш Д.Долгормаа
  • Үйлчлэгч Р.Баасансүрэн

Оны тэргүүний заах аргын нэгдэл:

  • Ц.Цэрэннэмэх ахлагчтай биеийн тамирын заах аргын нэгдэл

Оны тэргүүний ангиуд:

  • С.Гэрэлмаа багштай 11*1 анги
  • Я.Оюунгэрэл багштай 11*2 анги
  • Г.Мөнгөнцэцэг багштай 9*7 анги
  • Д.Оюундолгор багштай 4*6 анги

2012 ОН

Байгууллагын аваргууд:

  • Технологийн багш Т.Ганболд
  • Үйлчлэгч Д.Хоролсүрэн

Оны тэргүүний удирдах ажилтан:

  • Сургалтын менежер Т.Эрдэнэчимэг
  • Сургалтын менежер З.Энхгэрэл

Оны мэргэжлийн аваргууд:

  • Анхан шатны багш С.Соёлмаа
  • Анхан шатны багш Д.Оюунчимэг
  • Анхан шатны багш Л.Туяацэцэг
  • Биеийн тамирын багш С.Энх-Амгалан
  • МХУЗ-ын багш Д.Шүрэнтогтох
  • Газар зүйн багш С.Тунгалаг
  • Математикийн багш С.Гэрэлмаа
  • Технологийн багш С.Батсайхан
  • Гадаад хэлний багш Д.Сарантуяа
  • Физикийн багш Я.Оюунгэрэл
  • Слесарь А.Эрдэнэсүх

Оны тэргүүний заах аргын нэгдэл:

  • Г.Мөнгөнцэцэг ахлагчтай математик-мэдээлэл зүйн заах аргын нэгдэл
  • С.Нямдулам ахлагчтай 4-р ангийн заах аргын нэгдэл

Оны тэргүүний ангиуд:              

  • З.Буяндэлгэр багштай 9*5 анги
  • Б.Мөнхтөр багштай 5*1 анги
  • М.Ичинноров багштай 8*3 анги
  • Б.Нямбаяр багштай 3*5 анги

2013 ОН

Байгууллагын аваргууд:

  • Бага ангийн багш Б.Нэргүй
  • Жижүүр Б.Амарзаяа

Оны мэргэжлийн аваргууд:

  • Анхан шатны багш Т.Баяржаргал
  • Анхан шатны багш Д.Цэрэнчимэд
  • Анхан шатны багш Б.Байгалмаа
  • Биеийн тамирын багш Б.Нэргүй
  • МХУЗ-ын багш М.Баясгалан
  • Газар зүйн багш С.Ганцэцэг
  • Математикийн багш И.Бямбажав
  • Технологийн багш Н.Жаргалмаа
  • Гадаад хэлний багш М.Ичинноров
  • Биологийн багш А.Мөнхзаяа
  • Хөгжмийн боловсролын багш Л.Оюунгэрэл
  • Слесарь Г.Үйтүмэн

Оны тэргүүний заах аргын нэгдэл:

  • Ү.Уранчимэг ахлагчтай 2-р ангийн заах аргын нэгдэл

Оны тэргүүний ангиуд:

  • С.Энхсаруул багштай 11*5 анги
  • С.Туяа багштай 11*1 анги
  • Д.Оюунчимэг багштай 5*4 анги
  • Ч.Байгалмаа багштай 5*2 анги

2014 ОН

Байгууллагын аваргууд:

  • Технологийн багш Т.Ганболд
  • Жижүүр Б.Батхуяг

Оны тэргүүний удирдах ажилтан:

  • Сургалтын менежер Д.Ганхуяг

Оны мэргэжлийн аваргууд:

  • Анхан шатны багш Ч.Байгалмаа
  • Анхан шатны багш Б.Нямбаяр
  • Анхан шатны багш Т.Баярсайхан
  • МХУЗ-ын багш С.Өнөрцэцэг
  • ТНУ-ы багш Г.Ариунтуяа
  • Математикийн багш Д.Оюунтунгалаг
  • Технологийн багш Н.Жаргалмаа
  • Гадаад хэлний багш Х.Сарантуяа
  • Гадаад хэлний багш О.Цэсмаа
  • Физикийн багш Д.Уранчимэг
  • Хөгжмийн боловсролын багш Н.Нандин-Эрдэнэ
  • Эмч С.Түмэнжаргал

Оны онцлох хүн:

  • Бага ангийн багш Т.Баяржаргал

Оны тэргүүний ангиуд:

  • Д.Сувдаа багштай 11*5 анги
  • А.Отгонсүрэн багштай 7*2 анги
  • Л.Туяацэцэг багштай 5*4 анги

2015 ОН

Байгууллагын аваргууд:

  • Математикийн багш Д.Оюунтунгалаг
  • Үйлчлэгч Д.Нарантуяа

Оны тэргүүний удирдах ажилтан:

  • Сургалтын ерөнхий менежер З.Болормаа

Оны мэргэжлийн аваргууд:

  • Анхан шатны багш Ү.Уранчимэг
  • Анхан шатны багш Б.Адьяацэцэг
  • Анхан шатны багш Ч.Дэнсмаа
  • Анхан шатны багш Б.Нэргүй
  • Үйлчлэгч Д.Дугармаа
  • МХУЗ-ын багш Б.Нарантуяа
  • Газар зүйн багш С.Тунгалаг
  • Математикийн багш З.Буяндэлгэр
  • Технологийн багш С.Тэргүүнбаяр
  • Биологийн багш Б.Рэгзэдмаа
  • Гадаад хэлний багш О.Энхжаргал
  • Гадаад хэлний багш О.Наранзул

Оны онцлох хүн:

  • Хөгжмийн боловсролын багш Н.Нандин-Эрдэнэ

Оны тэргүүний ангиуд:

  • Д.Сувдаа багштай 12*5 анги
  • З.Буяндэлгэр багштай 7*4 анги
  • Б.Нэргүй багштай 5*2 анги

2016 ОН

Байгууллагын аваргууд:

  • Физикийн багш Я.Оюунгэрэл
  • Үйлчлэгч Д.Сосорбурам

Оны тэргүүний удирдах ажилтан:

  • Сургалтын менежер С.Гэрэлмаа

Оны мэргэжлийн аваргууд:

  • Анхан шатны багш Г.Туул
  • Анхан шатны багш Д.Цэцэгмаа
  • Анхан шатны багш С.Бадамсүрэн
  • Үйлчлэгч Ч.Ганцэцэг
  • МХУЗ-ын багш Б.Циенханд
  • ТНУ-ы багш О.Болормаа
  • Математикийн багш Б.Пунсалмаа
  • Технологийн багш С.Тэргүүнбаяр
  • Физикийн багш Д.Болорцэцэг
  • Гадаад хэлний багш Ж.Золзаяа
  • Гадаад хэлний багш Г.Баярцэцэг
  • Биеийн тамирын багш М.Мария

Оны онцлох хүн:

  • Бага ангийн багш Л.Туяацэцэг

Оны тэргүүний заах аргын нэгдэл:

  • Б.Нямбаяр ахлагчтай 2-р ангийн заах аргын нэгдэл
  • С.Ариунцэцэг ахлагчтай ТНУ, газар зүйн заах аргын нэгдэл

Оны тэргүүний ангиуд:

  • М.Ичинноров багштай 12*3 анги
  • Г.Ууганбат багштай 7*4 анги
  • Т.Баяржаргал багштай 5*5 анги

2017 ОН

Байгууллагын аваргууд:

  • Математикийн багш Г.Ууганбат
  • Үйлчлэгч Ж.Түмэндэмбэрэл

Оны тэргүүний удирдах ажилтан:

  • Нийгмийн ажилтан Д.Оюунчимэг

Оны мэргэжлийн аваргууд:

  • Гадаад хэлний багш О.Цэсмаа
  • Гадаад хэлний багш Н.Сарангэрэл
  • МХУЗ-ын багш Б.Нарантуяа
  • Мэдээллийн технологийн багш Б.Дуламсүрэн
  • Химийн багш Ч.Гантуяа
  • Биеийн тамирын багш М.Мария
  • ТНУ-ы багш С.Энхсаруул
  • Технологийн багш Н.Жаргалмаа
  • Бага ангийн багш Ж.Оюундэлгэр
  • Бага ангийн багш Ч.Байгалмаа
  • Бага ангийн багш Ш.Бямбажав
  • Жижүүр Л.Нэргүй

Оны онцлох хүн:

  • Технологийн багш С.Тэргүүнбаяр

Оны тэргүүний заах аргын нэгдэл:

  • Д.Отгонжаргал ахлагчтай 4-р ангийн заах аргын нэгдэл
  • Д.Уранчимэг ахлагчтай  БУ-ы заах аргын нэгдэл

Оны тэргүүний ангиуд:

  • Б.Нарантуяа багштай 12*3 анги
  • О.Энхцэцэг багштай 10*2 анги
  • Ч.Байгалмаа багштай 4*3 анги

2018 ОН

Байгууллагын аваргууд:

  • Биологийн багш А.Мөнхзаяа
  • Үйлчлэгч Б.Мөнххишиг

Оны тэргүүний удирдах ажилтан:

  • Сургалтын менежер Д.Ганхуяг

Оны мэргэжлийн аваргууд:

  • Мэдээллийн технологийн багш С.Ганбаяр
  • МХУЗ-ын багш С.Өнөрцэцэг
  • Гадаад хэлний багш О.Нандинцэцэг
  • Гадаад хэлний багш Ц.Оюунсайхан
  • Физикийн багш Д.Уранчимэг
  • ТНУ-ы багш Г.Ариунтуяа
  • Технологийн багш Д.Батдулам
  • Биеийн тамирын багш Н.Билгүүн
  • Бага ангийн багш Ч.Дэнсмаа
  • Бага ангийн багш Ү.Уранчимэг
  • Бага ангийн багш Б.Нямбаяр

Оны онцлох хүн:

  • Бага ангийн багш Ч.Байгалмаа

Оны тэргүүний заах аргын нэгдэл:

  • С.Нямдулам ахлагчтай 3-р ангийн заах аргын нэгдэл
  • Б.Даваадулам ахлагчтай Мат МЗүйн заах аргын нэгдэл

Оны тэргүүний ангиуд:

  • Д.Оюунтунгалаг багштай 12*2 анги
  • Г.Ууганбат багштай 9*4 анги
  • Д.Цэцэгмаа багштай 3*5 анги

Төрийн дээд шагналтангууд

Хөдөлмөрийн гавьяаны улаан тугийн одонтой

  1. Бэгзийн Ганбаатар /Биеийн тамирын багш/
  2. Ишийн Бямбажав /Захирал, математикийн багш/
  3. Пунцагийн Сүхбат /Математикийн багш/

Алтан гадас одонтой

  1. Сумхүүгийн Туяа /МХУЗ-ын багш/
  2. Рэнцэндоржийн Нарантуяа /ТНУ-ы багш/
  3. Бэгзсүрэнгийн Ганбаатар /Биеийн тамирын багш/
  4. Доржийн Оюунчимэг /Бага ангийн багш/
  5. Жанчивын Оюунчимэг /Физикийн багш/
  6. Мөнх-Очирын Баясгалан /МХУЗ-ын багш/
  7. Бүтэмжийн Мөнхтөр /Бага ангийн багш/
  8. Дондовын Баясгалан /Биологийн багш/
  9. Доржийн Сувдаа /Химийн багш/
  10. Сандагийн Тунгалаг /Газар зүйн багш/
  11. Зөвөөгийн Болормаа /Захирал, СЕМ/
  12. Тангадын Баяржаргал /Бага ангийн багш/
  13. Түвдэнгийн Ганболд /Технологийн багш/

Хөдөлмөрийн хүндэт медальтай

  1. Должин-Очирын Шүрэнтогтох /МХУЗ-ын багш/
  2. Ишийн Бямбажав /Математикийн багш/
  3. Лувсандамбын Уранцэцэг /ТНУ-ы багш/
  4. Санжжавын Гэрэлмаа /Сургалтын менежер, математикийн багш/
  5. Даваасүрэнгийн Сарантуяа /Орос хэлний багш/
  6. Ядамсүрэнгийн Оюунгэрэл /Физикийн багш/
  7. Долгоржавын Оюундолгор /Бага ангийн багш/
  8. Дагвын Дариймаа /МХУЗ-ын багш/
  9. Балжиннямын Мөнххишиг /Үйлчлэгч/
  10. Самбуугийн Ганцэцэг /Газар зүйн багш/


Амжилт бүтээл

  • Багануур дүүргийн Хүүхдийн шилдэг оролцооны байгууллага – 2010
  • “Гэр бүл-Хүүхэд” аяны II шатны тусгай байр – 2010.12.15
  • Багш нарын баярын тэмцээнд Тэргүүн байр – 2010
  • Монголын хүүхдийн спортын IV их наадмаас цом – 2011.05.19
  • МУ-ын спорт бүжгийн холбооны дэд ерөнхийлөгч, МХО-ны бүжгийн багш, МУГБ Ч.Жаргалсайханы нэрэмжит “Бүжиглэцгээе – 2011” улсын VII их наадмаас алтан медаль – 2011.03.28
  • Цэнгээнт бүжгийн “Хаврын баяр 2011” улсын XXVII наадмаас дунд нас хүрэл медаль – 2011.05.02
  • 2011 оны дүүргийн “Эрүүл мэндийг дэмжигч байгууллага”
  • 2011 оны “Хүүхдэд ээлтэй төсвийн байгууллага”
  • 2011 оны 10-р сарын 20-ны өдөр “Даян Дэлхийн Нэр Төрөө Эрхэмлэх өдөр”-ийг амжилттай зохион байгуулж “Шилдэг зохион байгуулалттай хамт олон”-оор шалгарч Өргөмжлөл – 2011.11.21
  • ОУ-ын “Хүмүүнлэгийн өдөр”-ийг угтсан “Атга будаа” хүмүүнлэгийн аянд тэргүүлсэн – 2012
  • Дүүргийн ААНБ-уудын дунд зохион байгуулагдсан “Эрүүл ажлын байр бий болгох” аянд 1-р байр – 2012.12.20
  • “Залуучуудын хөгжлийн дэмжих жил”-ийн хүрээнд зохион байгуулагдсан дүүргийн засаг даргын нэрэмжит спортын IV их наадамд 3-р байр – 2012.04.28
  • Дүүргийн Төрийн албан хаагчдын спортын тэмцээнд 1-р байр – 2013.11.30
  • “Уран хөдөлгөөнт гимнастик”-ын тэмцээнд 8 жил тэргүүн байр
  • Солонгос улсын Дэгү их сургуультай хамтран ажиллах гэрээ байгуулсан – 2013.04.29
  • Өсвөрийн шатарчдын “Их нүүдэл” дүүрэгт тэргүүн байр – 2013.10.10
  • Багш нарын баярын тэмцээн 1-р байр – 2013.01.31
  • Дүүргийн Төрийн албан хаагчдын спортын тэмцээнд 1-р байр – 2014.11.23
  • Нийслэлийн “Эрүүл мэндийг дэмжигч байгууллага”-аар шалгарч 3-р зэргийн гэрчилгээ авсан – 2014.10.24
  • “Хүүхэд – гэр бүл” аян 3-р байр – 2015.12.24
  • Багш нарын баярын тэмцээнд 1-р байр – 2015.10.02
  • Өсвөрийн шатарчдын “Их нүүдэл” тэмцээнд дүүрэгт 1-р байр – 2015.10.27
  • Дүүргийн 35 жилийн ойн нэрэмжит “Уран хөдөлгөөнт гимнастик”-ийн тэмцээнд 1-р байр – 2015.03.28
  • Монголын Хүүхдийн спортын V их наадам “Шилдэг ЕБС” цом, өргөмжлөл – 2015.09.19
  • Нийслэлийн ЕБС-иудын дунд зохион байгуулагдсан “School police -2015” дэвжээ тэмцээнд дүүргийн аваргаар шалгарч өргөмжлөл – 2015:11:20
  • Үндэсний Бизнес Хөгжлийн Нэгдэл ТББ “Монгол чанар” цом, өргөмжлөл – 2015
  • Монголын Хүүхдийн байгууллага үүсч хөгжсөний 90 жилээр “Шилдэг хүүхдийн оролцооны байгууллага” – 2015.05.12
  • Олимпын таеквондогийн дүүргийн өсвөрийн АШТ-нд тэргүүн байр – 2016.03.19
  • Өсвөрийн шатарчдын “Их нүүдэл” дүүрэгт дэд байр – 2016.10.17
  • Өсвөрийн шатарчдын “Их нүүдэл” нийслэлд 3-р байр – 2016.10.24
  • Багш нарын баярын тэмцээнд Тэргүүн байр – 2017
  • Өсвөрийн шатарчдын “Их нүүдэл” дүүрэгт тэргүүн байр – 2017.03.13
  • 2017 оны дүүргийн Тэргүүний үйлчилгээний байгууллага
  • “Боловсролын хөгжлийг дэмжих жил”-ийн хүрээнд “Бид усанд сэлж сурсан” ЕБС-ын дунд зарласан уралдаанд 1-р байр, цом өргөмжлөл – 2018.05.27
  • “Эүүл мэнд – амьдралын үндэс” аянд тэргүүн байр – 2018


2011 ОНЫ ТӨГСӨГЧИД

И.Бямбажав багштай 11*1 анги

  1. Сүхбатын Ангармаа
  2. Нямсүрэнгийн Анударь
  3. Эрдэнэтулгын Анхбат
  4. Бат-Очирын Бат-Амгалан
  5. Зоригийн Батбаяр
  6. Болдбаатарын Батболд
  7. Батбилэгийн Бат-Ирээдүй
  8. Ганчимэгийн Баттуул
  9. Цэнджавын Баясгалан
  10. Жүгдэрнамжилын Билэгт
  11. Сүхбаатарын Боргил
  12. Эрдэнэсайханы Ганзориг
  13. Баттөрийн Гансүх
  14. Галмандахын Гэрэлцэцэг
  15. Шаравдоржийн Дашдорж
  16. Дамдинжавын Дэлгэрдалай
  17. Дамдинжавын Дэлгэрсуурь
  18. Хавалхааны Ербол
  19. Цэндпүрэвийн Мөнгөнтулга
  20. Мөнх-Очирын Мөнхбаяр
  21. Батмөнхийн Мөнхтуяа
  22. Ганбатын Мөнх-Учрал
  23. Амаржаргалын Мөнхцэцэг
  24. Жаргалсайханы Мөнх-Эрдэнэ
  25. Нямбаатарын Мөнх-Эрдэнэ
  26. Базардарийн Нармандах
  27. Дагвадоржийн Нямтулга
  28. Эрдэнэбаярын Сайнбилэг
  29. Жамсрангийн Саруултөрх
  30. Гэндэндарамын Түвшинжаргал
  31. Эрдэнэбаатарын Уранзаяа
  32. Батбаярын Хангай
  33. Намширын Хандмаа
  34. Цэдэнбалын Хаш-Эрдэнэ
  35. Чулуунхүүгийн Цэнгэнбаяр
  36. Эрдэнэтуяагийн Чулуунхүү
  37. Батбаатарын Энхтуул

М.Ичинноров багштай 11*2 анги

  1. Эрдэнэтулгын Анхбаяр           
  2. Ганболдын Ариунаа
  3. Нацагдоржийн Баяржаргал
  4. Бат-Оршихын Бямбадаш
  5. Батцагааны Баярмаа
  6. Чүнсрээгийн Балжинсүрэн
  7. Ганбаатарын Гантуяа
  8. Наранхүүгийн Дуламханд
  9. Баярсайханы Даваахатан
  10. Гомбоначингийн Дэлгэрхишиг
  11. Амарсайханы Дайриймаа
  12. Дашдоржийн Долгорсүрэн
  13. Баттөрийн Золзаяа
  14. Бадарчингийн Мандуухай
  15. Лхагвабаатарын Намуунтуул
  16. Эрдэнэбаярын Намуунаа
  17. Хурцбилэгийн Насандулам
  18. Цолмонбаатарын Оргилмаа
  19. Эрдэнэцогтын Сайнжаргал
  20. Баярмөнхийн Уранзаяа
  21. Баттулгын Хүрэлтулга
  22. Ганбатын Цэцэгжаргал
  23. Очирхуягийн Чанцал
  24. Эрдэнэнийн Энхтуяа
  25. Чингэлийн Янжиндулам

Д.Батцэцэг багштай 11*3 анги

  1. Шархүүхэний Амаржаргал
  2. Энхжаргалын Азжаргал
  3. Артурын Анхбаяр
  4. Рэнцэндоржийн Анхбаяр
  5. Хишигбаярын Батсүмбэрэл
  6. Батчулууны Батхишиг
  7. Арцсэдийн Баярмаа
  8. Магсарын Билгүүн
  9. Ууганхүүгийн Буджав
  10. Отгонбаатарын Галт
  11. Болдын Гантогтох
  12. Ганбаатарын Ган-Эрдэнэ
  13. Мөнхцэцэгийн Ган-Эрдэнэ
  14. Дашбалдангийн Дуламжав
  15. Пүрэвсүрэнгийн Дөлгөөн
  16. Гантөмөрийн Ёндонжунай
  17. Эрдэнэмөнхийн Жаргалсайхан
  18. Оюунтунгалагийн Золбоо
  19. Бат-Оршихын Зулцэцэг
  20. Батмөнхийн Мандалбаяр
  21. Мөнхтөрийн Номингэрэл
  22. Бямбажавын Оргилболд
  23. Мөнхбатын Оюун-Эрдэнэ
  24. Ганзүрхийн Тэлмүүн
  25. Мягмарын Тэргэл
  26. Энхбаярын Саруул-Оюун
  27. Амартүвшингийн Халиунаа
  28. Цангилагийн Цацрал
  29. Эрдэнэбатын Цэвээн
  30. Гантуяагийн Шинэсүх

Д.Дариймаа багштай 11*4 анги

  1. Баатарын Адъяасүрэн
  2. Баатарын Адъяахүү
  3. Түмэнбаярын Алтанзул
  4. Урансайханы Анхмаа
  5. Ариунболдын Амаржаргал
  6. Батсуурийн Ангараг
  7. Төмөрбаатарын Балган
  8. Хосбаярын Баттөгөлдөр
  9. Энхтайваны Болорчимэг
  10. Ганхуягийн Ганчимэг
  11. Бадамдоржийн Лүндээжанцан
  12. Баярсайханы Мөнхзул
  13. Алтанхуягийн Мөнх-Оюун
  14. Өлзийсайханы Мөнхнаран
  15. Сүх-Очирын Намуунгэрэл
  16. Чинчулууны Нарангэрэл
  17. Батжаргалын Нямжаргал
  18. Мягмарсүрэнгийн Одончимэг
  19. Цэрэнсономын Оюун-Эрдэнэ
  20. Ганбаярын Рагчаабазар
  21. Мөнхтуяагийн Саруулцэцэг
  22. Эрдэнэбаатарын Одсүрэн
  23. Энхтайваны Сэлэнгэ
  24. Чулуунбалын Ууганбаатар
  25. Ганхуягийн Ууганбат
  26. Батсуурийн Ууганцэцэг
  27. Болдбаатарын Ухаанжаргал
  28. Цэнджавын Цэрэнсүрэн
  29. Отгондэмбэрэлийн Хасбаатар
  30. Хүрэлбаатарын Пунсалмаа

Б.Бадам багштай 11*5 анги

  1. Алтангэрэлийн Амартүвшин
  2. Амгаланбаатарын Ариунжаргал
  3. Баттөрийн Алтантөгс
  4. Хатанбаатарын Батзаяа
  5. Ганхуягийн Болормаа
  6. Төрмөнхийн Балдангомбо
  7. Идэрийн Баярмаа
  8. Энхдалайгийн Баттогтох
  9. Батсүхийн Батсувд
  10. Отгонбаярын Даваахүү
  11. Жагдагдоржийн Даваасүрэн
  12. Баярмөнхийн Дамдинсүрэн
  13. Тожилсүрэнгийн Золбоо
  14. Сүрэнжавын Маралмаа
  15. Баттөмөрийн Сэржмядаг
  16. Ганбатын Соёлмаа
  17. Хүрэлбаатарын Саруул
  18. Эрдэнэбатын Түвшин
  19. Мөнхцэцэгийн Тамир
  20. Батчулууны Түмэнцэцэг
  21. Болдбаатарын Халиун
  22. Баасанжавын Цоггэрэл
  23. Буянбадрахын Цэдэвсүрэн
  24. Батсайханы Энхмандах
  25. Энх-Амарын Янжин

Д.Шүрэнтогтох багштай 11*6 анги

  1. Саранцэцэгийн Адьяадолгор
  2. Энхбаатарын Амаржаргал
  3. Алтанхуягийн Баасансүрэн
  4. Мөнх-Алдарын Билгүдэй
  5. Гансүхийн Гантулга
  6. Дунгарын Даваажаргал
  7. Батсүхийн Жаргалсайхан
  8. Загдсүрэнгийн Лувсанбалдан
  9. Батбаатарын Мандалмаа
  10. Эрдэнэбаярын Мөнхзаяа
  11. Болдбаатарын Мөнхнасан
  12. Батхуягийн Мөнхчимэг
  13. Лутбаярын Мөнх-Учралт
  14. Баасанжавын Ням-Осор
  15. Шагдарсүрэнгийн Нармандах
  16. Мөнхжаргалын Отгонзориг
  17. Баясгалангийн Оюунчимэг
  18. Содномваанчигийн Сонинцэцэг
  19. Бавуудоржийн Төмөрсүх
  20. Дэмбэрэлсайханы Энхсолонго

С.Ганцэцэг багштай 11*7 анги

  1. Лхагважавын Батмөнх
  2. Батзоригийн Батцэнгэл
  3. Ганзоригийн Батцэцэг
  4. Бямбадоржийн Болор-Эрдэнэ
  5. Дуламын Болдбаатар
  6. Ганболдын Ганбаатар
  7. Батхүүгийн Даваабаяр
  8. Төмөрбаатарын Дагважаргал
  9. Даваахүүгийн Далайхүү
  10. Нямдашийн Лхагвадорж
  11. Өлзийсайханы Мөнхцэцэг
  12. Пүрэвдоржийн Наранчимэг
  13. Ганхуягийн Номин-Эрдэнэ
  14. Жаргалсайханы Нямжаргал
  15. Энхтамирын Саруул
  16. Энхмөрөнгийн Туул
  17. Энхтүвшингийн Одмаа
  18. Мягмарбаатарын Отгонбат
  19. Нарандэлгэрийн Уранчимэг
  20. Батбаярын Хонгорзул
  21. Ганхуягийн Хонгорзул
  22. Баярсайханы Цэнд-Аюуш
  23. Насанбатын Чимэд-Очир
  24. Лхагважавын Энхжаргал
  25. Хүчитбаатарын Энх-Өүжин
  26. Баттогтохын Эрдэнэжаргал
  27. Жамъянчойжил Эрдэнэчулуун

2012 ОНЫ ТӨГСӨГЧИД

С.Гэрэлмаа багштай 11*1 анги

1.Намсрайдоржийн Амарбаяр

2.Ганболдын Ариунзаяа

3.Бямбадэмбэрэлийн Бадамдарь

4.Ойдовын Баасанжав

5.Болдбаатарын Билэгжаргал

6.Одгийвын Болор

7.Хүрэлсүхийн Ган-Од

8.Энхбатын Дариймаа

9.Наранзоригийн Золжаргал

10.Магсарын Лхагвасүрэн

11.Алтанхуягийн Мөнх

12.Сэргэлэнгийн Мөнхбат

13.Цэвэгжавын Мөнхбаатар

14.Хишигжаргалын Нарангэрэл

15.Октябрын Номин

16.Нацагдоржийн Отгонбаяр

17.Батхуягийн Очирпүрэв

18.Соронзонболдын Оюунзул

19.Шагдарын Оюун-Эрдэнэ

20.Мөнхбатын Рэнчинжав

21.Ганхуягийн Төгөлдөр

22.Лхагвадоржийн Төгөлдөр

23.Ганболдын Төгөлдөр

24.Гансүхийн Тэнүүн

25.Мөнхбатын Тэргэл

26.Эрдэнэбаярын Уранзул

27.Батбаатарын Ууганбаяр

28.Энхбатын Цэлмэг

29.Октябрын Цэнгүүн

30.Гантигчулууны Цэнд-Аюуш

31.Эрдэнэбадрахын Цэрмаа

Я.Оюунгэрэл багштай 11*2 анги

1.Батбаярын Адъяа

2.Батдоржийн Алтанзул

3.Эрдэнэтогтохын Анар

4.Хүрэлтогоогийн Анар-Эрдэнэ

5.Хүрэлбаатарын Ариунжаргал

6.Намхайдоржийн Баасансүрэн

7.Ганболдын Балжинням

8.Даваажавын Бат-Эрдэнэ

9.Найдандоржийн Батболд

10.Цэдэнсодномын Билэгт

11.Эрдэнчулууны Гангэрэлт

12.Эрдэнэхүүгийн Дөлгөөн

13.Батцэрэнгийн Зулцэцэг

14.Ганбаатарын Мөнхбат

15.Баянмөнхийн Мөнхзаяа

16.Баяржаргалын Мөнхчимэг

17.Отгонсүхийн Мөнх-Эрдэнэ

18.Батдэлгэрийн Намхайжамц

19.Цогтын Наранзориг

20.Батболдын Номин-Эрдэнэ

21.Мөнхсүхийн Сандуйжав

22.Лхагвасүрэнгийн Сүрэнхүү

23.Батбаярын Төрмандах

24.Жамъяасүрэнгийн Тэнүүн

25.Чимэддоржийн Ундрах

26.Оюунбүрэнгийн Уранчимэг

27.Гэрэлт-Одын Чамин-Эрдэнэ

28.Жамсранжавын Чинзориг

29.Батхүүгийн Шүрээ

30.Алтанхүүгийн Энхнаран

31.Энхболдын Энхмандах

Б.Энхтуяа багштай 11*3 анги

1.Эрдэнэцэцэгийн Адъяа

2.Оюунгэрэлийн Батзориг

3.Батсуурийн Балжинням

4.Эрдэнэбаярын Баярбагана

5.Батдэлгэрийн Баярбат

6.Мандахбаярын Баярцогт

7.Мягмаржавын Баяржаргал

8.Гантулгын Бямбасүрэн

9.Баттулгын Баянсайхан

10.Дашнямын Гантулга

11.Хүүбишийн Даваахүү

12.Болдын Есөнжин

13.Эрдэнэбаатарын Лхасүрэн

14.Цэрэнпилийн Маралмаа

15.Цэндхүүгийн Ганхүү

16.Ганболдын Насанжаргал

17.Түвшинжаргалын Нямцогт

18.Оосордагвын Нямдолгор

19.Эрдэнэбилэгийн Отгонзул

20.Цэндийн Өсөхбаяр

21.Эрдэнэбаатарын Пүрэвдорж

22.Эрдэнэчцщулууны Түмэнжаргал

23.Болорын Тэргүүнцэцэг

24.Даваанямын Ууганбаяр

25.Ганзоригийн Уранчимэг

26.Энхтүвшиний Хишигдулам

27.Нямхүүгийн Хэрлэн

28.Даваасамбуугийн Цэнгүүн

29.Батсайханы Шинэбаяр

30.Сэрдамбын Энхмаа

31.Лхагвасүрэнгийн Энхсайхан

32.Батчулууны Энхзаяа

Б.Сарантуяа багштай 11*4 анги

1.Батболдын Амарням

2.Даваадоржийн Баянтогоо

3.Хишиг-Өндөрийн Болормаа

4.Батхуягийн Буянхишиг

5.Батжаргалын Бүдханд

6.Отгонцэцэгийн Бямбахишиг

7.Дашдоржийн Гансэлэм

8.Энхтуяагийн Гэрэлцэцэг

9.Баянмөнхийн Дарьсүрэн

10.Нямсүрэнгийн Лхамцэрэн

11.Амарсанаагийн Мөнхдөлгөөн

12.Энхтайваны Мөнхзаяа

13.Хүрэлбаатарын Мөнхзул

14.Төмөр-Очирын Мөнхтулга

15.Монхорын Мөнхтуул

16.Борчулууны Мөнхцэцэг

17.Дарьбазарын Мэргэншагай

18.Отгонбаярын Мягмаржав

19.Сүхбаатарын Мягмарцэрэн

20.Алтанцэцэгийн Намнандорж

21.Цогтөгсийн Рэнцэндорж

22.Энхтөрийн Төгөлдөр

23.Олдохын Тэмүүлэн

24.Цолмонгийн Цэлмэг

25.Ганбатын Цэнгүүн

26.Түвшинжаргалын Энхжаргал

Б.Циенханд багштай 11*5 анги

1.Батхишигийн Аззаяа

2.Пүрэвбаярын Арийнзаяа

3.Баярсайханы Батцэцэг

4.Ганбатын Болорцэцэг

5.Батнасангийн Болор-Эрдэнэ

6.Тогтохбаярын Болорсаруул

7.Даваапүрэвийн Билгүүн

8.Сампилдондовын Должин

9.Болдын Дэлгэрмөрөн

10.Насанбатын Золзаяа

11.Энхбаялагийн Золзаяа

12.Батбаатарын Золжаргал

13.Баясгалантын Лхагважаргал

14.Дашзэвэгийн Мандал

15.Энхсайханы Маралмаа

16.Эрдэнээгийн Мичидмаа

17.Лутбаярын Мишигжав

18.Даваадоржийн Мөнх-Өлзий

19.Наранбаатарын Мөнгөн-Эрдэнэ

20.Рубены Нараа

21.Насантогтохын Номин-Эрдэнэ

22.Баатарын Одбаяр

23.Алтангэрэлийн Отгончимэг

24.Наранцэцэгийн Өлзийбуян

25.Ганзоригийн Сарангуа

26.Цагааны Солонго

27.Рэнцэнбямбаагийн Хүрэлбаатар

28.Батбилэгийн Цолмонбаяр

29.Баасанжаргалын Цэдэндамба

30.Сүглэгмаагийн Чанцал

31.Ганболдын Энхцэцэг

Н.Алтансүх багштай 11*6 анги

1.Батсүхийн Анхбаяр

2.Алтансүхийн Ариунбат

3.Сүхбаатарын Баасанжаргал

4.Уртнасангийн Батзориг

5.Батпүрэвийн Батмагнай

6.Түвшинтөрийн Батцэнгэл

7.Бябадоржийн Батцэрэн

8.Мөнхбатын Бат-Эрдэнэ

9.Товуугийн Бодол-Эрдэнэ

10.Баярсайханы Бум-Эрдэнэ

11.Мягмарсүрэнгийн Золбаяр

12.Отгонхүүгийн Лхагвасүрэн

13.Батчулууны Марал

14.Батжаргалын Мөнхзул

15.Мөнхбаатарын Мөнх-Эрдэнэ

16.Энхтайваны Мөнх-Эрдэнэ

17.Батбаярын Мягмарнаран

18.Чулуунборын Наранбаатар

19.Октябрын Одонтуяа

20.Мөнхболдын Оюунханд

21.Ганхуягийн Өнөрбилэг

22.Батсайханы Пүрэвсүрэн

23.Баттүвшингийн Төрбат

24.Батгэрэлийн Тэмүгэ

25.Жамбалсүрэнгийн Энхнаран

26.Сэрээтэрдоржийн Энхнаран

27.Энхсүрэнгийн Эрдэнэбаяр

28.Буяндэлгэрийн Янжмаа

Д.Сувдаа багштай 11*7 анги

1.Санжаадоржийн Ариун-Уянга

2.Доржпаламын Баанчигмаа

3.Энхбаярын Батбуян

4.Баярхүүгийн Баярцэнгэл

5.Баттөрийн Билгүүн

6.Даваанямын Болдмаа

7.Сайнбилэгийн Болорчулуун

8.Түвдэнжаргалын Буянтогтох

9.Нямдэлгэрийн Галхүү

10.Пүрэвнарангийн Ганпүрэв

11.Батнасангийн Должинжав

12.Амгалангийн Дөлгөөнбаяр

13.Төгсжавхлангийн Дэлгэрзаяа

14.Батбаатарын Дэлгэрням

15.Алтанхуягийн Мөнгөнтуяа

16.Энхбаатарын Мөнхзориг

17.Пүрэвбатын Мягмарханд

18.Баярхүүгийн Нандинцэцэг

19.Насанбуянгийн Одмандал

20.Мөнхжаргалын Өнөрцэцэг

21.Сандагсүрэнгийн Пүрэвдулам

22.Пүрэв-Очирын Пүрэвтуяа

23.Батбилэгийн Саранчимэг

24.Сүрэнжавын Сумьяа

25.Буяннэмэхийн  Тогтохбаяр

26.Ганчулууны Түвшинзаяа

27.Энхболдын Уянга

28.Баасансүрэнгийн Хишигням

29.Баттулгын Хүчитбаатар

30.Насанбатын Цацрал

31.Занданпүрэвийн Цэндмаа

2013 ОНЫ ТӨГСӨГЧИД

О.Цэсмаа багштай 11*1 анги

  1. Баяржаргалын Азжаргал
  2. Ганбаатарын Ариунтуяа
  3. Батсүхийн Бадамцэцэг
  4. Алтанхуягийн Биндэръяа
  5. Алтанцоожийн Буянжаргал
  6. Батболдын Галдорж
  7. Нямдоржийн Ган-Эрдэнэ
  8. Нацагдоржийн Гэрийнчимэг
  9. Болдхуягийн Дашпүрэв
  10. Эрдэнэбатын Долгорсүрэн
  11. Машбатын Жавхаа
  12. Ганхуягийн Золзаяа
  13. Отгонцэцэгийн Лхагвадулам
  14. Баясгалангийн Мария
  15. Батсайханы Марал-Эрдэнэ
  16. Адъяагийн Мандухай
  17. Пүрвээгийн Мөнхзул
  18. Ганбаярын Намуунсайхан
  19. Гэрэлчулууны Номуунтуул
  20. Даваахүүгийн Оюундалай
  21. Түвшинжаргалын Отгонжаргал
  22. Саранцогтын Одсүрэн
  23. Мөнхтүвшиний Өлзиймаа
  24. Ууганбаярын Сэржмаа
  25. Чулуунборын Сарангоо
  26. Алтангэрэлийн Тамжид
  27. Нямаагийн Ууганзаяа
  28. Бат-Эрдэний Ундармаа
  29. Энхтүвшингийн Хишигдэлгэр
  30. Ганзоригийн Хонгорзул
  31. Өнөрбуяны Хулан
  32. Жаргалын Цэцэгсайхан
  33. Отгонбаярын Чанцалдулам
  34. Алимаагийн Эрхэмбаяр
  35. Цэнддоогийн Янжмаа

Л. Уранцэцэг багштай 11*2 анги

  1. Даваацэрэний Анужин
  2. Баатарцогтын Анхбаяр
  3. Болдбаатарын Батцэцэг
  4. Батмөнхийн Батбаяр
  5. Батнасаны Батбаатар
  6. Бат-Очирын Баяржаргал
  7. Үүрцайхын Баярмагнай
  8. Батболдын Бат-Оргил
  9. Дашнямын Буянжаргал
  10. Ганбаатарын Буянт
  11. Гандоржийн Дөлгөөн
  12. Цэдэвсүрэний Дөлгөөн
  13. Эрдэнэцэцэгийн Жаргалсайхан
  14. Энхтөрийн Золбоо
  15. Отгонбаатарын Зул
  16. Бямбацогтын Лхагватунгалаг
  17. Шүрэнцэцэгийн Мөнхбаяр
  18. Төмөрийн Сарантуяа
  19. Энхбаатарын Сарангуа
  20. Очирпүрэвийн Сугир
  21. Мягмарсүрэний Өсөхбаяр
  22. Нямдагвын Тамир
  23. Чулууны Түвшинжаргал
  24. Түвшинсанаагийн Уянга
  25. Даваасүрэний Үүрийнтуяа
  26. Лхагвадоржийн Хосбаяр
  27. Ганбаатарын Хандсүрэн
  28. Нарангэрэлийн Цогтгэрэл
  29. Дагванямын Энхбаатар
  30. Нацагдоржийн Энхжин
  31. Батбаярын Энхсайхан
  32. Түвшинбаярын Энэрэл
  33. Өлзийбүрэнгийн Юмжирмаа

А.Отгонсүрэн багштай 11*3 анги

  1. Ууганбатын Азжаргал
  2. Батбаярын Батлхагва
  3. Цэрэнбатын Баярмагнай
  4. Эрдэнэсайханы Баярмаа
  5. Энхбаярын Болормаа
  6. Цогтсайханы Буманжаргал
  7. Дэлгэрсуурийн Буяндэлгэр
  8. Батаагийн Бэхбат
  9. Баасанжавын Ганчимэг
  10. Батсайханы Галбаяр
  11. Лхагвасүрэний Гүррагчаа
  12. Машбатын Давааням
  13. Тулгаагийн Даваасүх
  14. Батцэнгэлийн Ерөөлт
  15. Ягааны Жавзанпагма
  16. Мэндсайханы Индранил
  17. Мягмарын Лхаммаа
  18. Төмөрчөдөрийн Мөнхшүр
  19. Сандагдоржийн Одонгоо
  20. Олон-Эрдэний Отгонтунгалаг
  21. Хишиг-Очирын Өсөхбаяр
  22. Ариунаагийн Солонго
  23. Батжаргалын Сэргэлэнбаатар
  24. Отгонсүрэний Уянга
  25. Өнөрбуяны Халиун
  26. Эрдэнэчимэгийн Хоролсүрэн
  27. Амарбатын Хулан
  28. Батын Цэрэндорж
  29. Машбатын Энхтунгалаг
  30. Батсайханы Энхсайхан
  31. Дашдондогийн Эхбаяр
  32. Дашдондогийн Эрэхбаяр

Б.Рэгзэдмаа багштай 11*4 анги

  1. Болдбаатарын Аминаа
  2. Энх-Амгаланы Аранжиндэмбэрэл
  3. Батмөнхийн Ариунзаяа
  4. Төрмөнхийн Болорчимэг
  5. Ууганбаатарын Болор-Эрдэнэ
  6. Мөнхнасаны Биндэръяа
  7. Гантулгын Буяннэмэх
  8. Ганхуягийн Ган-Эрдэнэ
  9. Ганзоригийн Гантөгс
  10. Сүхбаатарын Гэрэлчимэг
  11. Мэндсайханы Даваасүрэн
  12. Алтанцэцэгийн Должинсүрэн
  13. Батцагааны Золбоо
  14. Болдбаатарын Жавзанжамъян
  15. Алтансувдын Жаргалбадрах
  16. Батбаярын Ламжав
  17. Энх-Өлзийгийн Лхажав
  18. Тогтохжаргалын Мөнхтөмөр
  19. Баярхүүгийн Мөнхзул
  20. Найдандоржийн Мөнхцэцэг
  21. Бат-Эрдэний Мэнд-Очир
  22. Нямдоржийн Мягмарнаран
  23. Баярхүүгийн Нямдарь
  24. Эрдэнэбилэгийн Отгонбаатар
  25. Намсрайжавын Өлзийжаргал
  26. Баясгалантын Сумъяажаргал
  27. Сосорбурамын Ууганболор
  28. Түвшинжаргалын Халиунаа
  29. Батсайханы Хулан
  30. Амарсайханы Чулуундорж
  31. Шаншаачимэгийн Энхзул
  32. Зоригтбаярын Энэрэл
  33. Энхбаатарын Хишигбуян
  34. Төрбатын Төгөлдөр
  35. Амарбаясгалангийн Номинтуяа
  36. Ганболдын Оюунтуяа

О.Содончимэг багштай 11*5 анги

  1. Төмөрсуурийн Амгалан
  2. Гэрэлчулууны Ариунжаргал
  3. Хэрлэнчимэгийн Ариунзул
  4. Содбилэгийн Батцэрэн
  5. Батхүүгийн Бат-Эрдэнэ
  6. Болдбаатарын Болорчимэг
  7. Батхүүгийн Бямбажаргал
  8. Эрдэнэбатын Ганхүү
  9. Жаргалсайханы Даваасүрэн
  10. Бямбажавын Дарханбаатар
  11. Батдагвын Загдсүрэн
  12. Пүрэвдоржийн Мөнхзаяа
  13. Жанчивын Мөнхнасан
  14. Сундуйн Мягмаржаргал
  15. Цэгмэдийн Нацагням
  16. Ганзоригийн Нямхишиг
  17. Батбаатарын Отгонбаатар
  18. Энхбаярын Отгонбаяр
  19. Мөнхбаярын Оюун-Эрдэнэ
  20. Гансүхийн Өлзийбадрах
  21. Баттулгын Саранцацрал
  22. Энхбаатарын Төгөлдөр
  23. Байгалийн Тэлмэн
  24. Батсайханы Тэмүүжин
  25. Батбаярын Энх-Амгалан
  26. Энхтүвшиний Энхжаргал
  27. Сүхбаатарын Энхтөгс
  28. Сүхцэрэний Эрдэнэзаяа
  29. Зэвгийн Уртнасан

Н.Жаргалмаа багштай 11*6 анги

  1. Дашбазарын Ариунзул
  2. Мягмарсүрэнгийн Балжинням
  3. Чинбатын Батням
  4. Энхбаатарын Бат-Эрдэнэ
  5. Энхжаргалын Баярмаа
  6. Болдбаатарын Болд-Эрдэнэ
  7. Батсуурийн Ганцэцэцэг
  8. Бадамын Жамсран
  9. Болдбаатарын Загдаа
  10. Батмөнхийн Отгонцэцэг
  11. Тунгалагбаярын Өлзийбаяр
  12. Мөнгөнцоожийн Санчирмаа
  13. Мөнхбатын Сувдмаа
  14. Баасансүрэнгийн Сумъяабазар
  15. Батдоржийн Түвшинбат
  16. Арсланбаатарын Тэмүжин
  17. Отгонбатын Уранбат
  18. Ганбаатарын Ууганбаяр
  19. Лувсансамбуугийн Халиунаа
  20. Амартүвшиний Хулан
  21. Тулгатын Хулан
  22. Баясгалангийн Цэрэндулам
  23. Оюунжаргалын Цэрэнтогтох
  24. Готовдоржийн Шинэбаяр
  25. Очирсүрэнгийн Энхгэрэл
  26. Эрдэнэбилэгийн Эрдэнэбаярмаа
  27. Буяннэмэхийн Энхсаруул

М.Булгансор багштай 11*7 анги

  1. Тогтохжаргалын Анужин
  2. Доржсүрэнгийн Батгэрэл
  3. Батжаргалын Батнаран
  4. Алтантөгсийн Батхишиг
  5. Эрдэнэ-Очирын Баяржаргал
  6. Төмөрчулууны Болорчулуун
  7. Бат-Эрдэний Бүрэнжаргал
  8. Нямдоржийн Ганбаатар
  9. Нацагсүрэнгийн Гандөл
  10. Баярсайханы Ган-Эрдэнэ
  11. Дугардоржийн Доржнамжил
  12. Хад-Очирын Дөлбадрах
  13. Сүхбатын Ёндон
  14. Алимаагийн Золзаяа
  15. Пүрэвсүрэнгийн Мөнхцацрал
  16. Отгонбаатарын Нарангэрэлт
  17. Хүрэлбаатарын Номин
  18. Отгонбатын Одгэрэл
  19. Энхтуяагийн Оргил
  20. Сарангэрэлийн Отгонгэрэл
  21. Ёндонсамбуугийн Пүрэвдаваа
  22. Батдэлгэрийн Равжир
  23. Болдын Төрболд
  24. Тунгалагтуяагийн Түвшинжаргал
  25. Энхболдын Урангоо
  26. Түмэн-Өлзийгийн Ухнаа
  27. Мөнхтүвшиний Уянга
  28. Батчимэгийн Хулан
  29. Батсүхийн Цэрэнбат
  30. Зоригтын Элбэрэл
  31. Пүрэвдоржийн Энхбулган
  32. Пүрэвдоржийн Энхтулга
  33. Энхчимэгийн Энхцэцэг
  34. Бямбажавын Эрдэнэчимэг

2014 ОНЫ ТӨГСӨГЧИД

С.Туяа багштай 11*1 анги

  1. Энхбаярын Амарсанаа
  2. Болдын Анударь
  3. Өнөржаргалын Анужин
  4. Орсоогийн Баасанжав
  5. Батбаярын Бат-Эрдэнэ
  6. Ганзоригийн Бат-Эрдэнэ
  7. Баярсайханы Болд-Эрдэнэ
  8. Баттулгийн Болор-Эрдэнэ
  9. Бат-Оршихын Ганбаяр
  10. Ганзоригийн Ганжаргал
  11. Бат-Очирын Долгормаа
  12. Энхсайханы Доржнямбуу
  13. Гүнчин-Ишийн  Дэжидмаа
  14. Наран-Эрдэнийн Жаргалсайхан
  15. Гантөгсийн Нандин
  16. Энхбатын Нандин-Эрдэнэ
  17. Эрдэнэбаярын Нарангарав
  18. Энхбатын Номин-Эрдэнэ
  19. Оюунбаатарын Оюунбат
  20. Эрдэнжаргалын Оюундарь
  21. Сүхбаатарын Сайханжаргал
  22. Тулгаагийн Сондор
  23. Буянбатын Туул
  24. Буян-Өлзийгийн Тэмүүжин
  25. Батдоржийн Уранчимэг
  26. Чулуунбалын Уужимсанаа
  27. Даваахүүгийн Хулан
  28. Баатарцогтын Цэнгэлмаа
  29. Батмөнхийн Эрдэнжаргал
  30. Энхбатын Яндагтэргүүн

М.Баясгалан багштай  11*2 анги

  1. Баатарын Амаржаргал
  2. Гомбодоржийн Баасандорж
  3. Даваадоржийн Бат-Оргил
  4. Доржжаргалын Батжаргал
  5. Алтаннавчийн Бат-Эрдэнэ
  6. Цацралын Болорчимэг
  7. Төмөрчөдөрийн Буянравжих
  8. Баяржаргалын Баяртуяа
  9. Отгонбаярын Бямбажав
  10. Цэвээннямын Ганзориг
  11. Эрдэнэбилэгийн Лхагважав
  12. Баатарсайханы Лхагвасүрэн
  13. Ганхуягийн Номин-Эрдэнэ
  14. Мөнх-Энхийн Нямсүрэн
  15. Түвшинжаргалын Очирхүү
  16. Баярмагнайгийн Оюунтөгс
  17. Цэрмаагийн Саранзаяа
  18. Бямбацогтын Төгсөө
  19. Жүгдэрнамжилын Тэмүүжин
  20. Энхтүвшингийн Хишигсүрэн
  21. Цэвэлдагвын Цэнд-Аюун
  22. Үржинхандын Цэеэрэгзэн
  23. Ганболдын Эрдэнэбаяр

Н.Сарангэрэл багштай 11*3 анги

  1. Батсүрэнгийн Алтанзул
  2. Бямбадоржийн Батбаян
  3. Цогтбаатарын Баасандорж
  4. Бадамдоржийн Батзориг
  5. Цэрэнсономын Бат-Эрдэнэ
  6. Батбаярын Болдсүх
  7. Ариунболдын Ганцог
  8. Чулуунцэцэгийн Дэлгэрмаа
  9. Будцэнгэлийн Дөлгөөн
  10. Бямбацогтын Мөнх-Учрал
  11. Лхүмбүүгийн Намсрай
  12. Нанжидын Отгончимэг
  13. Юрагийн Оюундарь
  14. Аваргын Туул
  15. Баатарын Цасцацрал
  16. Цэрэнбатын Уранбилэг
  17. Лхагвасүрэнгийн Үүрцайх
  18. Энхбаатарын Хандмаа
  19. Даваасүрэнгийн Энхзаяа
  20. Алтан-Эрдэнийн Энхзул
  21. Энхтуяагийн Энхзул

Д.Шүрэнтогтох багштай 11*4 анги

  1. Андхүүгийн Алтанбагана
  2. Пэлжээгийн Ариунболд
  3. Баярын Батбаяр
  4. Цогбадрахын Баттунгалаг
  5. Бямба-Эрдэнийн Баттүвшин
  6. Даваажаргалын Батчимэг
  7. Жаргалсайханы Ганганцэцэг
  8. Уянгагийн Гэрэлчимэг
  9. Хишигтбаярын Маргад-Эрдэнэ
  10. Батцэнгэлийн Мөнхгэрэл
  11. Санжаажамцын Наранцацрал
  12. Бат-Ирээдүйн Отгонтуяа
  13. Дашдуламын Оюунбилэг
  14. Мягмарсүрэнгийн Өнөболд
  15. Ганбатын Өлзийхутаг
  16. Наранзулын Сайханбаяр
  17. Батгэрэлийн Түвшинбаяр
  18. Эрхэмбатын Түвшинбаяр
  19. Найданжаргалын Түмэнжаргал
  20. Мөнх-Одын Төгөлдөр
  21. Балдангийн Уранбилэг
  22. Мандахын Уугансарнай
  23. Баттулгын Хулан
  24. Цэрэндоржийн Цэрэнбямба
  25. Чинбатын Чимэг
  26. Хатанбаатарын Шүрэнцэцэг
  27. Үнэнбатын Энхбаяр
  28. Дарийжавын Энхцэцэг
  29. Эрдэнэбатын Эрдэнзаяа
  30. Нямдоржийн Янжиндулам
  31. Ганцоожийн Оюунханд

С.Энхсаруул багштай 11*5 анги

  1. Мөнх-Эрдэнийн Адьяамөнх
  2. Лхагвагийн Амарболд
  3. Мөнхзоригийн Ангараг
  4. Ядамсүрэнгийн Батбаяр
  5. Хэнбээгийн Баярчимэг
  6. Уламбатын Бат-Эрдэнэ
  7. Долгорсүрэнгийн Болдбаатар
  8. Одсүрэнгийн Буянжаргал
  9. Баярхүүгийн Ганжууржав
  10. Нямдоржийн Дөлгөөн
  11. Балжиннямын Мөнхтүшиг
  12. Машбатын Мөнх-Эрдэнэ
  13. Бямбадоржийн Мөнгөнзаяа
  14. Ариунбаатарын Мөнхсарнай
  15. Нямжавын Отгонбаяр
  16. Ганхуягийн Отгонхүү
  17. Болдоогийн Оюун-Эрдэнэ
  18. Пүрэвсүрэнгийн Отгон-Эрдэнэ
  19. Эрдэнбилэгийн Өнөрбаян
  20. Алтансэлэмийн Төгөлдөр
  21. Норовсамбуугийн Төмөрсүх
  22. Батсүхийн Ууганболд
  23. Цэдэнбатын Уянгаа
  24. Сампилдондовын Урангоо
  25. Хүрэлсүхийн Урансайхан
  26. Болдын Хишигжаргал
  27. Мөнхбаярын Цэрэндэжид
  28. Цэдэндоржийн Энхтуул
  29. Эрдэнэ-Очирын Энхцэцэг
  30. Энхдолгорын Энхсүрэн
  31. Бямбабазарын Эгшиглэн
  32. Гантөмөрийн Эрдэнэбаяр
  33. Пүрэвцэрэнгийн Эрдэнэжаргал

2015 ОНЫ ТӨГСӨГЧИД

Х.Сарантуяа багштай 12*1 анги

  1. Аманбайн Айгүл
  2. Энхболдын Анударь
  3. Манлайсүрэнгийн Ариунболд
  4. Даваажавын Ариунбулган
  5. Баттөрийн Ариунтуяа
  6. Дэлгэрмөрөнгийн Баасандорж
  7. Гомбын Бат-Оргил
  8. Чинчулууны Баярболд
  9. Чинбатын Баярмөнх
  10. Сономдоржийн Баттогтох
  11. Жаргалсайханы Дамдинцэнд
  12. Батсуурийн Занданцэцэг
  13. Адьяагийн Мандуулан
  14. Пүрэв-Очирын Мөнгөн-Очир
  15. Цогтбаатарын Мөнхжаргал
  16. Батдэлгэрийн Нандин-Эрдэнэ
  17. Баяржаргалын Одончимэг
  18. Даваахүүгийн Өнөрхүү
  19. Пүрэвийн Пүрэв-Очир
  20. Занабаатарын Саранцогт
  21. Баярсайханы Содбаяр
  22. Базаррагчаагийн Солонго
  23. Дамбаагийн Сүрэнхүү
  24. Гэрэлчулууны Төгсжаргал
  25. Ганхуягийн Төрболд
  26. Энхбаярын Ууганбаяр
  27. Хуягаагийн Энхмаа
  28. Сэлэнгийн Эрдэнэтогтох

Р.Нарантуяа багштай 12*2 анги

  1. Үйтүмэнгийн Ананд
  2. Жаргалсайханы Анхбаяр
  3. Батбаярын Бат-Ирээдүй
  4. Зоригтөгсийн Бат-Оргил
  5. Энхболдын Баярбат
  6. Ганзоригийн Болор
  7. Сосорбурамын Болорчимэг
  8. Баттогтохын Бумцэрэн
  9. Сүхбаатарын Бямбасүрэн
  10. Өлзийсайхан Ганжаргал
  11. Нямдоржийн Гансүх
  12. Тэгшбаярын Гэрэлмаа
  13. Сонинбаатарын Дөлгөөн
  14. Отгонбаатарын Лувсандулам
  15. Мэргэний Мөнгөнтуяа
  16. Болдбаатарын Мөнхсаруул
  17. Эрдэнэсүхийн Оргилмаа
  18. Отгонбаатарын Отгонболор
  19. Алтангэрэлийн Отгонбямба
  20. Ганзоригийн Хишигжаргал
  21. Хүрэлбатын Цэцэгмаа
  22. Батлагийн Чаминчулуун
  23. Эрдэнболд Энхболд
  24. Ганхуягийн Эрдэнэчулуун
  25. Баттөмөрийн Баярцогт

2016 ОНЫ ТӨГСӨГЧИД

 Г.Ариунтуяа багштай 12*1 анги

  1. Эрдэнэнийн  Алтангэрэл

2   Бат-Эрдэнийн Анужин

3   Лхагвадоржийн Батбаяр

4   Пүрэвдоржийн Батжаргал

5   Болдбаатарын Батцэрэн

6   Батцэнгэлийн Батчимэг

7   Ганцэцэгийн Болортуяа

8   Батчулууны Гантулга

9   Вандандоржийн Ганчимэг

10 Аюушийн Даваадорж

11 Төвжаргалын Жавзанхорлоо

12 Баярцэнгэлийн Мөнхмандах

13 Батбаатар   ын Нандин-Эрдэнэ

14 Оюунчимэгийн Отгонцэцэг

15 Батсүхийн  Пүрэвсүрэн

16 Рэнцэндоржийн Пүрэвсүрэн

17 Бямбадоржийн Тэмүүжин

18 Оюунбаатарын Түмэнзаяа

19 Цолмонгийн Төгөлдөр

20 Төмөрбаатарын Энхбулган

21 Чулуунцэцэгийн Эрдэнэбаяр

22 Байгалмаагийн Өлзийхишиг

 Д.Уранчимэг багштай 12*2 ани

1     Мөнгөнчимэгийн Аззаяа

2     Алтантулгын Ариунтуяа

3     Баатарын Баасанжаргал

4     Отгонбаярын Батсүх

5     Базарын    Баяржаргал

6     Пүрэвдавгийн Бямбасүрэн

7     Хүрэлбаатарын Дашлхагва

8     Чинбатын Дуламсүрэн

9     Даваажавын Жаргалсайхан

10    Нямдэлэгийн Мөнхтуяа

11    Эрдэнэсүхийн Наранбаяр

12    Шагдарсүрэнгийн Норжмаа

13    Даваанямын Нэргүйбаатар

14    Энхтайваны Нямсүрэн

15    Мягмарын Отгонбаяр

16    Базаррагчаагийн Пүрэвдэлгэр

17    Батчулууны Тулуй

18    Нацагдоржийн Уянга

19    Алтангэрэлийн Халиун

20    Оргодолболдын Хүрэлтогоо

21    Энхтөрийн Энххүслэн

22    Жаргалсайханы Янжмаа

 Н.Дуламсүрэн багштай 12*3

1     Отгонбаярын Бархүү

2     Бат-Эрдэнийн Батсанаа

3     Отгоны Бат-Өлзий

4     Пүрэвсүрэнгийн Бямбаноров

5     Цэнджавын Дөлгөөн

6     Эрдэнэбилэгийн Жаргалсайхан

7     Лхагвасүрэнгийн Жигдэн

8     Нармандахын Лхагвасүрэн

9     Ганбямбын Мөнхдөлгөөн

10    Мөнхбаярын Мөнхзаяа

11    Энхбатын Мөнхтуул

12    Ариунтариагийн Мөнх-Эрдэнэ

13    Банзрагчийн Нэргүй

14    Нарантунгалагийн Оюунсүрэн

15    Өлзийбаярын Сарнай

16    Чимэдбальдирын Тэнгэр

17    Батжаргалын Уранцэцэг

18    Доржхандын Уртнасан

19    Мөнх-Энхийн Хишигцэрэн

20    Бямбасүрэнгийн Хонгорзул

21    Пүрэвдоржийн Чинболд

22    Энхбаясгалангийн Энх-Амгалан

23    Болдбаатарын Эрдэнэтуул

О.Энхжаргал багштай 12*4 анги

1     Ганбаатарын         Ариунхэрлэн

2     Бат-Эрдэнийн Баянбаатар

3     Отгонбаатарын Баянсүрэн

4     Отгонхуягийн Баяртогтох

5     Гантулгын Булган

6     Мандаалайн Бямбадорж

7     Доржнямын Бүрэнжаргал

8     Дамдинсүрэнгийн Дашпунцаг

9     Ганзоригийн Маралмаа

10    Дашнямын Мөнхжаргал

11    Энхцэцэгийн Мөнхцэцэг

12    Батболдын Номин

13    Пүрэвхүүгийн Одгэрэл

14    Сонинбаярын Сундуйхүү

15    Даваасүрэнгийн Сэргэлэнбаяр

16    Ууганбаярын Сэржмядаг

17    Пүрэвийн Сүхбат

18    Энх-Өрнөхийн Тэмүүжин

19    Буянбаатарын Халиун

20    Балдандоржийн Цэдэвдолгор

21    Отгонхуягийн Чулуунбаатар

Д.Сувдаа багштай 12*5 анги

1     Баттөрийн Алтан-Очир

2     Цагааны Баатарсүх

3     Очирпүрэвийн Бадам

4     Батсайханы Бат-Оргил

5     Алтандөшийн Баттулга

6     Чинбатын Бат-Эрдэнэ

7     Алтанцоожийн Баянжаргал

8     Батсүхын Баярмагнай

9     Тулгын Баясгалан

10    Бат-Оршихын Гансувд

11    Ганаагийн Ган-Эрдэнэ

12    Гэрэлттөрийн Гэрэлтмаа

13    Ганболдын Даваасүрэн

14    Батжаргалын Должинсүрэн

15    Дашдондогийн Доржсүрэн

16    Жаргалсайханы Дөлгөөн

17    Эрдэнийн Жаргалсайхан

18    Бадамсүрэнгийн Идэрцогт

19    Батхуягын Мандхай

20    Батмөнхийн Маргад-Эрдэнэ

21    Ганбаатарын Мөнгөнхундага

22    Баярхүүгийн Мөнхдөл

23    Чинбатын Мөнхдөлгөөн

24    Даваанямын Мөнхжавхлан

25    Мөнхболдын Мөнхтуяа

26    Төгсжавхлангийн Мөнхтөр

27    Батмөнхийн Нандин-Од

28    Баяржаргалын Отгонбаяр

29    Сэр-Оддамбаын Очирсүм

30    Мөнхтуяагийн Очирханд

31    Зоригтбаатарын Пүрэвсүрэн

32    Пашкагийн Сүхболд

33    Буян-Өлзийн Тамир

34    Алтанхүүгийн Тэмүүжин

35    Оюунбүрэнгийн Уранбилэг

36    Ганзоригийн Хонгорзул

37    Мөнхбаярын Хонгорзул

38    Ононгийн Хулан

39    Баярсайханы Хэрлэнчимэг

40    Туяацэцэгийн Энхжин

41    Уянгын Өнөболд

2017 ОНЫ ТӨГСӨЛТ

О.Болормаа багштай 12*1 анги

  1. Оргиохүүгийн Алтантунгалаг
  2. Энхтайваны Амараа
  3. Болорын Амарзаяа
  4. Дөлгөөний Анухан
  5. Ганзоригийн Баярцэцэг
  6. Галсангийн Болортуяа
  7. Даваадоржийн Ванчиндорж
  8. Алхбаатарын Ганбаяр
  9. Галбадрахын Ганбаяр
  10. Батболдын Ганцэцэг
  11. Саранчимэгийн Ган-Эрдэнэ
  12. Энхбаярын Золбаяр
  13. Амаржаргалын Золжаргал
  14. Монхорын Лхагвадорж
  15. Энхтөрийн Мягмархишиг
  16. Батбуянгийн Мөнхцэцэг
  17. Пүрэвдагвын Мөнх-Эрдэнэ
  18. Ганбатын Пүрэвчулуун
  19. Ганзоригийн Уранбилэг
  20. Отгонбаярын Цэнд-Аюуш
  21. Батмөнхийн Энхтуяа
  22. Ганзоригийн Энхшүр
  23. Батбаатарын Эрдэнэбилэг
  24. Өлзийбаатарын Энхтэмүүлэн

Б.Пунсалмаа багштай 12*2 анги

  1. Гомбожавын Азжаргал
  2. Эрдэнэбаатарын Анужин
  3. Энхбатын Батхүү
  4. Тайванзаяагийн Бат-Энх
  5. Юмчингийн Билгүүдэй
  6. Чинбатын Болормаа
  7. Болдбаатарын Буянбат
  8. Баярмагнайгийн Буянтогтох
  9. Ганбаатарын Ган-Эрдэнэ
  10. Энхбатын Дагвасүрэн
  11. Баярбатын Дэлэг
  12. Нэргүйн Дөлгөөн
  13. Бямбажаргалын Золбоо
  14. Батцагааны Золжаргал
  15. Гандөрөөгийн Мөнхжаргал
  16. Номинтөгсийн Мөнх-Эрдэнэ
  17. Отгондоржийн Мөнх-Эрдэнэ
  18. Ганзоригийн Нандин-Эрдэнэ
  19. Баттулгын Оюундэлгэр
  20. Пүрэвнарангийн Пүрэвдулам
  21. Бүрэнжаргалын Чулуун
  22. Баттогтохын Энхмэнд
  23. Хүрэлбаатарын Эхбаяр

М.Ичинноров багштай 12*3 анги

  1. Батжаргалын Аззаяа
  2. Болдбаатарын Алтжин
  3. Баттөмөрийн Батбаяр
  4. Ганбатын Баярцэнгэл
  5. Сүхбаатарын Баясгалан
  6. Баяржаргалын Билгүүн
  7. Ганбатын Билгүүн
  8. Санжаасүрэнгийн Бүжмаа
  9. Цэвээнжалбын Жавхлантөгс
  10. Баттулгын Мөнхбат
  11. Доржсайханы Мөнхсайхан
  12. Цэгмидийн Намуун-Уянга
  13. Баттулгын Номин
  14. Амармөрөнгийн Нямгэрэл
  15. Төрмөнхийн Одончимэг
  16. Хүрэлбаатарын Отгонтулга
  17. Энхсайханы Отгончулуун
  18. Бат-Эрдэнийн Санчир
  19. Нямсүрэнгийн Солонго
  20. Саранчимэгийн Сумъяабазар
  21. Батбаатарын Тэмүүлэн
  22. Цэцэгмаагийн Урангоо
  23. Энхмагнайгийн Хоролгарав
  24. Баясгалангийн Хулан
  25. Нямзаяагийн Хулан
  26. Амарсанаагийн Чингүн
  27. Маналын Чингүүн
  28. Алтанхуягийн Энхжин
  29. Билэгмаагийн Чингүн
  30. Болормаагийн Үүрцайх

С.Ганцэцэг багштай 12*4 анги

  1. Навчаагийн Анхбаяр
  2. Буяндэлгэрийн Бадамцэцэг
  3. Оюун-Эрдэнийн Баянжаргал
  4. Рагчаагийн Билгүүдалай
  5. Эрдэнэ-Очирын Ган-Очир
  6. Чимэдийн Гүнжгарав
  7. Дашдоржийн Дуламсүрэн
  8. Эрдэнээгийн Жавзандулам
  9. Лхагвахатангийн Золжаргал
  10. Цэцэгмаагийн Намуун-Урсгал
  11. Амарзаяагийн Номин-Эрдэнэ
  12. Энхтуяагийн Нямхүү
  13. Энхбаатарын Одонтуяа
  14. Сайнбилэгийн Оюунбилэг
  15. Мөнхзулын Сугаррагчаа
  16. Баяржаргалын Сумъяабазар
  17. Пүрэвээгийн Уранзаяа
  18. Дондогийн Уранхайч
  19. Хосбаярын Хонгорзул
  20. Амарбаясгалангийн Энх-Амар
  21. Бат-Эрдэнийн Энхманлай

Д.Баясгалан багштай 12*5 анги

  1. Гэрэлсайханы Адъяахүү
  2. Наранбатын Ариунертөнц
  3. Эрдэнэчулууны Ариун-Эрдэнэ
  4. Өнөрхишигтийн Батдаваа
  5. Бат-Оршихийн Батнаран
  6. Отгонбаярын Батням
  7. Дагвадоржийн Баярбат
  8. Арцсэдийн Баярхүү
  9. Түвшинжаргалын Ганганмөрөн
  10. Үнэнбатын Гончигсүрэн
  11. Ууганбаярын Дөлгөөн
  12. Цогтбаатарын Золбаяр
  13. Энхтүвшингийн Идэрбат
  14. Баттулгын Лхагва-Эрдэнэ
  15. Бат-Өлзийн Мөнх-Амгалан
  16. Амартайвангийн Мөнхжим
  17. Нямсүрэнгийн Намуунцэцэг
  18. Монхорын Нямжаргал
  19. Сонинбилэгийн Оргил-Эрдэнэ
  20. Буянжаргалын Оюун-Эрдэнэ
  21. Буянтогтохын Сараа
  22. Чинбатын Сийлэгмаа
  23. Бат-Өрнөхийн Тэлмэн
  24. Чулууны Тэмүүлэн
  25. Энхболдын Тэмүүлэн
  26. Цолмонгийн Хэрлэнчимэг
  27. Төмөрбатын Хүслэн
  28. Уламбаярын Цолмон
  29. Тодсувдын Энхжин
  30. Эрдэнэбатын Энхтамир
  31. Ганбатын Үүрийнтуяа
  32. Болдбаярын Өнөмөнх

П.Бямбасүрэн  багштай 12*6 анги

  1. Цэрэннадмидын Адилзаяа
  2. Баярсайханы Алтангэрэл
  3. Гэрэлмаагийн Алтанцацрал
  4. Мөнхбаярын Ананд
  5. Үнэнбатын Ану
  6. Сайнтодын Анхзул
  7. Мектөвханы Ардах
  8. Санжидын Ариунаа
  9. Энхтүвшингийн Ариунзул
  10. Баярсайханы Балжинням
  11. Батсүхийн Бат-Эрдэнэ
  12. Даваажавын Бямбабаяр
  13. Эрдэнэбатын Гэрэлт-Од
  14. Хулангийн Намуун
  15. Бямбарэнцэнгийн Отгонхүү
  16. Жамбалын Оюунзул
  17. Хатанбаатарын Саранцэцэг
  18. Баатарсүхийн Сумъяа
  19. Насанбаярын Тэргэл
  20. Батхуягийн Хулан
  21. Ганпүрэвийн Хулан
  22. Баярт-Учралын Эгшиглэн
  23. Алтанцоожийн Энхбаяр
  24. Эрдэнэпилийн Энхжин
  25. Баасангийн Энхзул

О.Наранзул багштай 12*1 анги

  1. Отгончимэгийн Адъяа
  2. Золбинтогоогийн Алтансувд
  3. Жанцандоржийн Алтаншагай
  4. Зоригтбаатарын Анужин
  5. Түмэн-Өлзийгийн Анужин
  6. Гансүхийн Бат-Эрдэнэ
  7. Алтанхүүгийн Билгүүн
  8. Эрдэнэбаатарын Будханд
  9. Гантулгын Гантогтох
  10. Болдбаатарын Дөлгөөн
  11. Нямбатын Мишээл
  12. Бат-Эрдэнийн Мөнгөн-Эрдэнэ
  13. Хишигдоржийн Мөнх-Алдар
  14. Ганбаатарын Мөнх-Ундраа
  15. Батхишигийн Намуун
  16. Галтын Наргил
  17. Отгонбаатарын Номин
  18. Ганбаатарын Номин-Эрдэнэ
  19. Будхүүгийн Содбилэг
  20. Нармандахын Туул
  21. Хүрэлхүүгийн Тэлмэн
  22. Алтаншагайгийн Хонгорзул
  23. Энхболдын Хонгорзул
  24. Ганболдын Цэрэндаваа
  25. Салтанмуратын Элмира
  26. Жавхлантын Анужин
  27. Уянгагийн Ганболд
  28. Баярмаагийн Одсүрэн
  29. Түвшинцэнгэлийн Тэмүүжин
  30. Насанбатын Төгөлдөр
  31. Алтангэрэлийн Хонгорзул
  32. Бөх-Очирын Хувьбилэгт
  33. Батбуянгийн Энх-Амгалан
  34. Цэнд-Очирын Энхбаяр

      А.Мөнхзаяа багштай 12*2 анги

  1. Сарангэрэлийн Алтангэрэл
  2. Төгсбаатарын Алтанхуяг
  3. Амарбаярын Баасанбат
  4. Энхсаруулын Батням
  5. Долдагийн Бауыржан
  6. Мөнхбатын Билгүүнбаатар
  7. Нямдоржийн Булгантамир
  8. Будгэрэлийн Бямбазаяа
  9. Энхбаатарын Диймаа
  10. Очирбатын Дулмаа
  11. Хүрэлбаатарын Мандах
  12. Батхүүгийн Мягмарсүрэн
  13. Аваадоржийн Мөнхгэрэл
  14. Хүрэлбаатарын Намуун
  15. Базаррагчаагийн Номин-Эрдэнэ
  16. Жамбалдоржийн Номин-Эрдэнэ
  17. Ганбатын Оюунжаргал
  18. Ариунболдын Солонго
  19. Гэрэлтодын Соёлмаа
  20. Батжаргалын Туяа
  21. Батцоожийн Хандсүрэн
  22. Дашдоржийн Цэнгүүнжаргал
  23. Өлзийбаярын Шижир-Од
  24. Сосорбарамын Энхжаргал
  25. Энхтөрийн Энх-Эрдэнэ
  26. Даваажаргалын Эрдэнэжаргал
  27. Сэлэнгийн Эрдэнэсувд
  28. Энхтайваны Хонгорзул

Б.Нарантуяа багштай 12*3 анги

  1. Гаванжууржавын Агиймаа
  2. Гантигмаагийн Азжаргал
  3. Мэндбуянгийн Анхтуяа
  4. Цэрэнсугарын Барсболд
  5. Батжаргалын Батболд
  6. Ганбаатарын Бат-Эрдэнэ
  7. Эрдэнэхүүгийн Билгүүтэй
  8. Даваацэрэнгийн Болор-Эрдэнэ
  9. Нямдаваагийн Ганчулуун
  10. Нямгаравын Золжаргал
  11. Мөнхзулын Золзаяа
  12. Хүрэлбаатарын Итгэл
  13. Эрдэнэтуяагийн Мөнхсүх
  14. Шижирбаатарын Нинжбадгар
  15. Ууганбаярын Одсэр-Од
  16. Бадарчийн Сарнай
  17. Жамбалсүрэнгийн Солонго
  18. Чинбаатарын Сувд-Эрдэнэ
  19. Даваацэрэнгийн Тэмүжин
  20. Даваажавын Ундармаа
  21. Энхбаярын Цэлмэг
  22. Наранжаргалын Цэнд
  23. Чулууны Шинэбилэг
  24. Хадбаатарын Энхбаясгалан
  25. Очирсүрэнгийн Энхзул
  26. Эрдэнэбаатарын Эрдэнэзаяа
  27. Равдангийн Энхбаяр
  28. Мягмардоржийн Март
  29. Сайнбилэгийн Үүрийнсувд
  30. Очирвааний Өлзийжаргал

      Ж.Золзаяа багштай 12*4 анги

  1. Батнасангийн Амарсайхан
  2. Цэвэлмаагийн Анхбаяр
  3. Эрдэнэтуяагийн Батням
  4. Энхболорын Батцэцэг
  5. Өлзий-Оршихын Бямбажаргал
  6. Пүрэвсүрэнгийн Ганбаяр
  7. Гантулгын Гэрэлмаа
  8. Лхамсүрэнгийн Давгадорж
  9. Өлзийгийн Жимсээ
  10. Даваадоржийн Мөнхжаргал
  11. Пүрэв-Очирын Нямочир
  12. Отгонбаярын Нүүдэлбаяр
  13. Нямхүүгийн Отгонтуяа
  14. Пүрэвсүрэнгийн Отгончимэг
  15. Гэрэлчулууны Оюунжаргал
  16. Отгонбаярын Солонго
  17. Сумъяахүүгийн Сувданчимэг
  18. Хэрлэнчимэгийн Сүхбат
  19. Цогоогийн Тамир
  20. Энхболдын Тэлмэн
  21. Даваасүрэнгийн Түвшинтөгс
  22. Дашдэлэгийн Төгс-Оюун
  23. Даваадоржийн Улаанхүү
  24. Хэрлэнголын Хатантуул
  25. Наранбаатарын Хонгорзул
  26. Раднаабазарын Цэрэнханд
  27. Болормаагийн Энхмаа
  28. Ганбаатарын Дөлгөөн
  29. Ганганмөрөнгийн Тэргэл
  30. Алтансүхийн Удбал

Б.Даваадулам багштай 12*5 анги

  1. Гантулгын Анударь
  2. Жаргалсайханы Ариунболор
  3. Даваагийн Бат-Ирээдүй
  4. Батбуянгийн Бат-Эрдэнэ
  5. Батсүхийн Баянбат
  6. Баттогтохын Билгүүн
  7. Батхуягийн Буяндэлгэр
  8. Дуламсүрэнгийн Бямбасүрэн
  9. Баасансүрэнгийн Дэрмаабазар
  10. Батнасангийн Должинсүрэн
  11. Батхүүгийн Жаргалмаа
  12. Жалцангийн Золбаяр
  13. Чулуунбаатарын Ихбаяр
  14. Баатарын Мандахтуяа
  15. Энхболдын Маралмаа
  16. Нямдэлгэрийн Мягмарсүрэн
  17. Эрдэнэбаярын Мөнгөнтулга
  18. Наранцацралын Мөнхбаяр
  19. Жаргалсайханы Мөнхцэцэг
  20. Батхүүгийн Мөнх-Эрдэнэ
  21. Мөнхжаргалын Мөнх-Эрдэнэ
  22. Даваадоржийн Нандинтуяа
  23. Алтанпүрэвийн Нямдорж
  24. Гантулгын Отгонбуудай
  25. Үүрцайхын Рэнцэнханд
  26. Рэнчин-Очирын Санчир
  27. Мөнхбатын Солонго
  28. Батбаатарын Сүх-Эрдэнэ
  29. Болдын Хавтхасар
  30. Батжаргалын Хонгорзул
  31. Алтангэрэлийн Хосбаяр
  32. Банзрагчийн Хүслэнболд
  33. Өлзийбаярын Энхтайван
  34. Бямбадоржийн Эрдэнэбат
  35. Самбуугийн Ариунжаргал
  36. Жаргалсайханы Нууцхан-Од
  37. Мягмарсүрэнгийн Өлзий-Орших
  38. Мөнхжаргалын Өлзий-Орших
  39. Тунгалагтуулын Өсөхбаяр

2019 ОНЫ ТӨГСӨЛТ

Д.Лхагважаргал багштай 12*1 анги

1. Төмөртогоогийн Аззаяа

2. Отгонжаргалын Анармаа

3. Гантуяагийн Бавууханд

4. Чинбаатарын Болд-Эрдэнэ

5. Алтангэрэлийн Бямбаням

6. Эрдэнэбатын Гандөлгөөн

7. Эрдэнэбатын Ганмөрөн

8. Ганболдын Ганчулуун

9. Баттөмөрийн Гүррагчаа

10. Цэцэгмаагийн Жамъяншарав

11. Лхагватөмөрийн Мягмархатан

12. Жаргалсайханы Мөнгөншагай

13. Нямбадрахын Мөнхтөгөлдөр

14. Эрдэнэсүхийн Намсрай

15. Энхтайваны Нарангуа

16. Гантулгын Наранзул

17. Оюуны Отгонбилэг

18. Мөнх-Энхийн Отгонцэцэг

19. Ганбатын Оюунбат

20. Эрдэнэбаатарын Пүрэвбат

21. Батбилэгийн Саранцэцэг

22. Баттөмөрийн Сүхмаа

23. Даваасүрэнгийн Төвсанаа

24. Нарантуяагийн Уянга

25. Сонинбаярын Халиун

26. Дэлгэрцэцэгийн Хандсүрэн

27. Энхтуяагийн Энхгэрэл

28. Өнөрсайханы Энхтулга

Д.Оюунтунгалаг багштай 12*2 анги

  1. Ганбадрахын Ариунболд
  2. Гүрзулын Ариунболд
  3. Баатардуламын Ариунзаяа
  4. Даваасүрэнгийн Батням
  5. Батгэрэлийн Бэлгүдэ
  6. Янжиндуламын Болормаа
  7. Бэхбаярын Буянтогтох
  8. Цагааннохойгийн Ганбаяр
  9. Ганзоригийн Гансүх
  10. Цэдэвдоржийн Дорждэрэм
  11. Ганбатын Дөлгөөн
  12. Батболдын Мэргэнсанаа
  13. Ганбаатарын Мөнхбилэг
  14. Батболдын Мөнхболор
  15. Нямсүрэнгийн Мөнхзул
  16. Пүрэвбатын Мөрөн
  17. Өнөрбатын Намуун
  18. Цогтбаатарын Намуунзул
  19. Шинэлхамын Насанбуян
  20. Байгалийн Номин
  21. Пүрэвцогтын Нямлхагва
  22. Дарьбаатарын Оргилбаатар
  23. Сүхбатын Отгонтуяа
  24. Цоодолын Рагчаа
  25. Сүхбаатарын Сарангэрэл
  26. Түвшинжаргалын Содмандах
  27. Содномгийн Содномсүрэн
  28. Энхбаатарын Солонго
  29. Гантөгсийн Төгөлдөр
  30. Цэдэнбалын Удвалцэцэг
  31. Азжаргалын Уянга
  32. Чинзоригийн Цолмон
  33. Гантулгын Энхзул
  34. Төмөрмөнхийн Энхлэн
  35. Шонхорын Энхтөгөлдөр
  36. Оюунсүрэнгийн Өнөболд